2752
2734
عنوان

امادگی برای سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 22094 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدی؟چرا؟فرقش چیه مگه با زایمان دوم؟

میگن چون زایمان اول هست نیاز نیست .اما زایمان دوم چون احتمال پارگی مثانه هست سوند وصل میکنن که مثانه پر نباشه .منم اطلاع دقیقی ندارم اما سر زایمان دومم هرکاری کردم به دکتر گفتم سوند وصل نکن گفت نمیشه .گفت الان نزاری بیهوشت کردیم وصل میکنم .

خدایامنتظر معجزه قشنگت هستم .دست رد به سینه ام نزن 
میگن چون زایمان اول هست نیاز نیست .اما زایمان دوم چون احتمال پارگی مثانه هست سوند وصل میکنن که مثانه ...

آهان چه جالب.نمیدونستم

ولی به من بهتره وصل کنن سر همین اولی.

چون اینقد میترسم میدونم خودمو خیس میکنم!!😰😅🙈

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...
اگر بیمارستان بهت کاچی می ده حتما بخور  وگرنه برای ملاقاتت بگو که برات بیارن  خیلی برای ش ...

شما چه قدر خوبه بیمارستانتون .من ساکن مشهدم اصلا چیزی نمیدن به مریض بخوره .فقط میگن نباید بخوری اجازه نداری

آهان چه جالب.نمیدونستم ولی به من بهتره وصل کنن سر همین اولی. چون اینقد میترسم میدونم خودمو خیس میک ...

از من ترسو تر نیستی که .من به دکترم میگفتم قبل اتاق عمل بیهوش کنین.ولی صبح زایمان اینقدر عجله داشتم واسه دیدن بچه .اصلا ترس نداشتم 

از من ترسو تر نیستی که .من به دکترم میگفتم قبل اتاق عمل بیهوش کنین.ولی صبح زایمان اینقدر عجله داشتم ...

ایششششششالا منم همینطوری بشم

توکل به خداااااا

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...
شما چه قدر خوبه بیمارستانتون .من ساکن مشهدم اصلا چیزی نمیدن به مریض بخوره .فقط میگن نباید بخوری اجاز ...

به من تو بیمارستان برای صبحانه کاچی اوردن 

روزی هم که عمل شدم تا شب چند بار کمپوت اوردن

حتی نوار برای خودم و پوشک برای بچه و دستمال توالت هم خودشون دادن 

هم برای تو بیمارستان و هم دوبسته دادن اوردیم خونه خخخ

هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
2706