2733
2739
عنوان

امادگی برای سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 21925 بازدید | 89 پست
انشالله سومی پسر بشه .

وای دعا کن دوقلو پسر بشه.حیفه پسرم تک بمونه  

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشالله.روحیه گرفتم ازت خدایی .خیلی خوشحال شدم ازاشناییت 

خوشبحالت تو سن کم سه تا بچه داری هم امرژیش رو داری هم اعصابش رد

هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
انشالله.روحیه گرفتم ازت خدایی .خیلی خوشحال شدم ازاشناییت 

منم همینطور.موفق باشی مادر جوان

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2742

درسته کم سنی ولی خب شما که زود ازدواج کردی مطمئنا روحیت با اونایی که تازه دارن نامزد میکنن فرق داره اصلا هم بد نیست که بچه‌هاتو زود بیاری تا وقتی توان و انرژی شو داری بعدشم با بچه‌هات خوش میگذرونی

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
خوشبحالت تو سن کم سه تا بچه داری هم امرژیش رو داری هم اعصابش رد

نه بابا نسبت به سن و سالام خیلی کم اعصابم.شمافکرشو بکن دوتا پسر پشت سرهم چه شیطنتی دارن 

خدایامنتظر معجزه قشنگت هستم .دست رد به سینه ام نزن 
درسته کم سنی ولی خب شما که زود ازدواج کردی مطمئنا روحیت با اونایی که تازه دارن نامزد میکنن فرق داره ...

الان که نظرشمارو میخونم شاید بهم خوشحالی یا انرژی میده .اما همه فکرا مثل هم نیست.یکی بالاخره میاد میگه میخواستی چیکار بااین سنت خودتو بیچاره کردی.اما در واقعیت سختی من الانه اما چندسال دیگه راحتم و اون موقع میتونم استراحت کنم 

2738
اینکه به هوش هستی و میدونی دارن شکمتو اون پایین باز میکنن چی؟باعث ترس و چندش و اینا نشد برات؟

نه بابا اصلا بری تو اطاق عمل انقدر ذوق بچتو داری فقط منتظری صداش بیاد یا زودتر بیارن ببینیش

ببین دوستم حتما یه قوطی شیر خشک هم همراهت ببر تا مثل من نشی.اگه برات مقدوره پمپ ضد درد هم بگیر من گر ...

پمپ ضد درد چيه عزیزم؟  قيمتش؟ 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
انشالله به سلامتی و خوشی زایمان کنی.منم واسه سومین بار باردار شدم 😢😢اونم ناخواسته😔😔دوتا پسر دارم ...

به سلامتی عزیزم چرا ناراحتی؟خواست خدا بوده اون بچه یه هدیه هست از طرف خدا.درست مقل دو پسر قبلیت.

تازه خدارو چه دیدی شاید میخواد بهت یه دختر ناز بده که دخترم داشته باشی

خداروشکر کن خانومی ناراحت نباش اون بچه طفلک هم ناراحت میشه گناه داره

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...

اصلا و ابدا استرس نداشته باش 

خیلی راحتتر از اونیه که فکرشو میکنی 

من تا هفته39 مشخص نبود نوع زایمانم صبح روز 31تیر رفتم زایشگاه سونو دادم دکتر شیفت گفت ساعت 4بیا سز شو 

فک کن جقدر سریع اتفاق افتاد عالی هم پیش رفت

شنیدم بخور بابونه بده به سینه هات خوبه 

من خودم از ماه 8 و اینا ترشح داشت سینم شیرم زیاد بود

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
به سلامتی عزیزم چرا ناراحتی؟خواست خدا بوده اون بچه یه هدیه هست از طرف خدا.درست مقل دو پسر قبلیت. تا ...

ممنونم عزیزم مرسی از امیدواریت انشالله که همینطوره .😍😚😘😘

2706