2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی بگم پر براتون نمونه. مارواز سنگر میترسوندن که پرتمون میکنن تو سنگر یا سرمونو به مدتی که معلم میگفت باید تو سطل اشعال نگه میداشتیم یا اینکه یه ادمی از ... کشور که فوت کرده بود ما باید روز های قبل فوتش هرسال گریه و دعت میکردیم تو نماز خونه . که من فکر میکردم طرف زنده است 😑 پرسیدم دیدم نه چند ساله فوت شده. ابتدایی بودم و هرگز یادم نمیره. 

2731

اصلا مگه توهینی شده بود یا کار ناحقی ای شده بود توی اپیزود؟

از چی شکایت خواستن بکنن نمیفهمم

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2740

داداش مام‌ ک مدرسه نمونه دولتی و تازه ساخت و خوشنام‌ تو شهر بزرگ بودیم‌ اداره ایا‌ اومدن‌ ریدن‌ بهمون‌ و رفتن 😂💔

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
هیچی ارمان (نقش اصلی) تو بچگی معلم کتکش میزده بعد بزرگ شده کارگردان مشهوری شده معلمش پیداش کرده و... ...

بخاطر این شکایت کردن ؟

همه دانسته و ندانسته جاسوسند ... دستانشان حلقه دار است و تو را می‌بوسند 
مگه میشه یعنی دولت بودجه اینارو تامین نمیکنه

نه کمترین میزان پول‌ به ارگان‌ آموزش و پرورش میرسه‌ که از این مقدار چیزی به مدارس تعلق نمیگیره‌ برای همین شهریه میگیرن‌ ک اونم‌ کفاف‌ نمیده‌ معمولا 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH

شما خیلی کوچیکی هنوز که بفهمی این حرفا در مورد معلم ها یا پدر مادرا چه تبعاتی داره

هیچ کس منکر معلم های بد اخلاق با بیسواد نیست

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
هیچی ارمان (نقش اصلی) تو بچگی معلم کتکش میزده بعد بزرگ شده کارگردان مشهوری شده معلمش پیداش کرده و... ...

چقد خوب ک فیلمشون توقیف شده امید وارم نه این فیلم نه دیگه هیچ فیلم دیگه ای ازش پخش نشه...کسی ک ذره ای از احترام سر درنمیاره پول و شهرت براش سمه

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
اصلا مگه توهینی شده بود یا کار ناحقی ای شده بود توی اپیزود؟ از چی شکایت خواستن بکنن نمیفهمم

همونجا ک لابد بابک ب معلمش گف الان بزنم تو دهنت و‌..

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706