2752
2734

مدرسه ما 40 ساله که ساخته شده سقفش داره میریزه رو سرمون وارد دستشویی میشی حالت بهم میخوره بس که کثیفه ابخوری از بس قدیمی لجن زده اباش اومدن بالا اسفالتش داغونه و نابود شده از اموزش پرورش اومدن میگم کی میخواید اسفالت کنین میگه وظیفه ما نیست میگم پس وظیفه کیه میگه شهرداری از کی تا حالا اسفالت مدرسه شده وظیفه شهر داری این از ساختمان مدرسه حالا کادر مدرسه مدیر اومده هر چی از دهنش رسیده به دوستم گفته سر اینکه چرا تو سالن پریده.   معلم ریاضی اول سال اومده میگه اخر سال میمونیم خب تو که میدونی چرا تلاش نکردی تموم شه تموم شدن کتاب وظیفه تو ما دو شنبه ها کلا بیکاریم دوشنبه میومدی الان خیلی از صفحات کار نشده  ما اول سال معلم فارسی نداشتیم الانم که داریم اصلا درس نمیده پی دی اف میده میگه خودتون بخونید

ببخشید اینو میپرسم اما افعی تهران قشنگه؟خیلی تعریف میکنن

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانه از پای بست ویران است 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
والا ترررر زدن با این اموزش و پرورششون ی عده معلمی ک نه تعادل روانی دارن نه شعور فرهگ البته بلانسبت ...

من متولد 88 و دخترم و توی مدرسه غیر انتفاعی درس میخوندم یادمه کلاس اول معلم بخاطر اینکه 5 تا کلمه رو اشتباه نوشتم زد تو گوشم وقتایی که فرداش امتحان داشتم از ترس خواب نمیرفتم

تو افعی تهران چکار کردن برام سواله

هیچی ارمان (نقش اصلی) تو بچگی معلم کتکش میزده بعد بزرگ شده کارگردان مشهوری شده معلمش پیداش کرده و... ارمانم از ماشینش انداختش بیرون

من متولد 88 و دخترم و توی مدرسه غیر انتفاعی درس میخوندم یادمه کلاس اول معلم بخاطر اینکه 5 تا کلمه رو ...

من ۱۸ سال از شما بزرگترم معلم کلاس دومم با خط کش چوبی محکم میزد مارو من هرروز با ترس میرفتم سرکلاس ازش وخشت داشتم خدا لعنتش کنه 

من متولد 88 و دخترم و توی مدرسه غیر انتفاعی درس میخوندم یادمه کلاس اول معلم بخاطر اینکه 5 تا کلمه رو ...

منم متولد ۷۵ و دوران تحصیلم هیچ معلمی کس دیگ رو تنبیه نکرد چ برسه بزنه تو گوشش دولتی هم بودیم

مدرستون ب درد نخور بوده 

2706