2752
2734

پسر من کلاس اول به خاطر رفتار نادرست یه معلم که بعد بازنشستگی هم دست از پول نکشیده بود تیک عصبی گرفت اونم تو مدرسه غیرانتفاعی! یک سالو نیمه ما داریم دکترها رو میریم و میایم من که حلال نمیکنم باید اون دنیا جواب من و پسرمو بده

یعنی اموزش پرورش بودجه نداره؟؟؟

گلم تعمیرات و تخریب با نوسازیه اداره آموزش پرورش فقط باید جایی پیدا کنه واسه اون دانش آموزا که مدرسه شون تخریب میشه ،مثلا مدرسه نزدیک رو دوتایم کنن .نوسازی باید بودجه بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم متولد ۷۵ و دوران تحصیلم هیچ معلمی کس دیگ رو تنبیه نکرد چ برسه بزنه تو گوشش دولتی هم بودیم مدرست ...

منم ۷۵هستم مدیرمدرسه امون من جلوی همه تحقیر کرد با خط کش زدروی دستم چقدرخار شدم تومدرسه اعتمادبه نفسم رفت کلافقط به خاطر یک تقسیم 

وقتی شغل معلمی میشه گزینه خوب برا خانوما که حقوق بر میشن اصطلاحا یا مثلا تابستونا تو خونه هستن و حقوق دارن نه صرفا به خاطر علاقه و ... یا مثلا اقایون باید ۱۰ تا شغل داشته باشن کنارش تا روزگارشون بگذره  میشه این. البته یه موردش اینه. الباقیشو دوست خوبمون گفتن خانه از پای بست ویران است‌ . 

منم ۷۵هستم مدیرمدرسه امون من جلوی همه تحقیر کرد با خط کش زدروی دستم چقدرخار شدم تومدرسه اعتمادبه نفس ...

خداروشکر مدرسه من دولتی بود و خوب بود 

دخترمم میخاد بره همین مدرسه

شما خیلی کوچیکی هنوز که بفهمی این حرفا در مورد معلم ها یا پدر مادرا چه تبعاتی داره هیچ کس منکر معلم ...

دقیقا فقط میان اینجا گنده گنده حرف میزنن اسفالت خرابه شیر ابا قدیمیه معلم پی دی اف میده پس اون اقا حق داشته بدترین بی احترامی رو به معلمش بکنه...اینا از معلما خوششون نمیاد چون حرف از درس میزنن معلومه افعی تهران ک توش پر از بی بندوباری و فساده بهشون میچسبه به خاطرش مامان باباشونم انکار میکنن زحمت دبیرشون ک هیچی

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...

من فقط میدونم اگه معلم با بچه مثل یه دوست رفتار کنه بچه ها اینقد تو مدرسه گستاخ نمیشدن مدرسه به جای اینکه محل تربیت و اصلاح باشه شده محل عقده گشایی یه عده

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
من فقط میدونم اگه معلم با بچه مثل یه دوست رفتار کنه بچه ها اینقد تو مدرسه گستاخ نمیشدن مدرسه به جای ...

نه دقیقا برعکس اگه اولیا و جامعه به بچه انقد جسارت نده مدرسه و جامعه جای بهتری میشه برای یادگیری و رشد...متاسفانه جامعه ما یاد گرفته فقط مقام معلم رو بیاره پایین از هر صد تا دانش اموز نودتاشون ارزش خاصی برای معلمشون قائل نیستن و بدترین رفتار رو باهاش دارن چون از نظرشون کلا ادم محترمی نیست اولیا به شدت طلبکار شدن از معلما و حس میکنن باید بچه هاشونو‌توی‌مدرسه فقط قربون صدقشون بری و ناز و نوازش کنی یبار یه درس رو سخت بگیری به بچه خود بچه هم‌چیزی نگه مامانش میاد میخورتت ک بچم اذیت میشه وقتی معلم جایگاهی نداره مدرسه پر میشه از یه سری بچه سال پر ادعا و وضع میشه اینی ک الان میبینی...الان از خانمای خانه دار اینجا سوال کن معلمای بچه هاتون رو چور میبینین اغلب میگن مفت خورن و کاری نمیکنن و...خب به تبع بچه هاشون هم‌حرفاشونو‌میشنون و همون عقیده رو‌پیدا میکنن.  اصلا منزلتی نمونده واسه معلم ک بخواد کلاهش پشمی داشته باشه پیش بچه

دقیقا فقط میان اینجا گنده گنده حرف میزنن اسفالت خرابه شیر ابا قدیمیه معلم پی دی اف میده پس اون اقا ح ...

دبیر که حقوقشو میگیره در قبال کاری که میکنه

و هرکسی حق داره تو مدرسه خوب درس بخونه، چرا باید آسفالت و شیر آب خراب باشه؟ 

هرچی.. 
بله🙄

😑😐 

هیچوقت یادم نمیره سوم راهنمایی معلم زبان سر امتحان بلدم کرده بهم گفت خجالت نمی‌کشی وکلی حرف دیگه با بغض گفتم چرا گفت کف دستت تقلب نوشتی 

دوتا  دستام بردم بالا نشونش دادم چیزی نبود 

هیچی نگفت دیگه 

نمی‌دونم چرا این فکر کرد 

هیچوقت نمیبخشمش 

بتونم پیداش هم میکنم بهش میگم حلالت نمیکنم 

کاش آخر این سوز ...بهاری باشد 
دبیر که حقوقشو میگیره در قبال کاری که میکنه و هرکسی حق داره تو مدرسه خوب درس بخونه، چرا باید آسفالت ...

بله حقوقشو میگیره و وظیفشو انجام میده ولی متاسفانه ماها یادگرفتیم یه ارایشگاه میریم بعد از تموم شدن کارش کلی ازش تشکر میکنیم دستمزدشم میدیم ولی توی جامعه ما همه یاد گرفتن فقط از معلم طلبکار باشن و ذره ای نه احترام بهش دارن و نه منزلت براش قائلن....منکر جذبای جدید اموزش و‌پرورش نیستم ک هر ننه قمری داره معلم میشه ولی بازم دلیل نمیشه بی احترامی به معلم کلا روال باشه و اصلا برای هیچکسی مهم نیست ک‌چرا فیلم داره توقیف میشه؟؟؟ خرابی مدرسه هم با سازمان نوسازی و شهرداری و مشارکتش با اموزش و پرورشه اصلا ربطی به معلم نداره

2706