2752
2734
تاثیر داشت؟ خوب شدین؟ 

من خیلی بد بود، من دستور بستری داشتم ، ولی چون رشته مشاوره بود میدونستم چی کنم که نفرستنم بستری، با اون پزشکی که امضا میکرد برا بستری، خیلی جدی حرف زدم و منطقی گفت ، نیاز نیس، با اینکه از درون داغون بودم

من خیلی بد بود، من دستور بستری داشتم ، ولی چون رشته مشاوره بود میدونستم چی کنم که نفرستنم بستری، با ...

خب داروهایی که مصرف کردی حالتو خوب کرد؟ 

الهی چقد سخت

همین مجازات تو را بس.. که من دیگر تو را آن طور که میدیدم نمیبینم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نزدیک یکسالی هست اینجوری شدم  5،6 ماهه بدتر شدم  باید برم دکتر به زودی  شما خوب شد ...

آمم من مشکل افسردگیم حل شد ولی من مشاور نرفتم اشتباهم همینجا بود من دو سه سال پیش افسردگی حاد داشتم ولی عاطفی نبود تحت تاثیر محیط و....دچار استرس های پی در پی میشدم ولی خب عوارض بدی ب جا گذاشت و حالم بد میشه دست ب کار اشتباه زدم آسیب زدم ب خودم .تازگی کم کم خوب شدم حالا با کلی دکتر دوا درمان ب این نتیجه رسیدم هیچکس تاکید میکنم هیچکس ارزش اینو نداره من خودم انقد عذاب بدی ب خودت.رو خودت کار کن برو مشاور 

ورزش کن 

حتی رژیم غذاییت درست کن واس خودت هدف تعیین کن 

بگو تا کی میخام اینطور ادامه بدم عمرم وقتم داره تلف میشه مگه چن بار زندگی میکنیم 

قبول دارم سختته شکست عاطفی آسون نیس بگم فراموش کن برگرد ب زندگیت قطعا همین جوری سریع نمیشه زمان میبره ولی شدنیه بتدریج ولی خودتم بایسی کمک کنی نذاری ذهنت گولت بزنه بعد تو رو حبس کنه ت خاطرات‌.

آمم من مشکل افسردگیم حل شد ولی من مشاور نرفتم اشتباهم همینجا بود من دو سه سال پیش افسردگی حاد داشتم ...

خیلی با خودم حرف میزنم 

هدفم داشتم، هنوزم آرزو دارم کنکورمو بخونم 

داشتم برای کنکور میخوندم میخواستم فرهنگیان قبول شم 

میخواستم یه رتبه ی خیلی خوب بیارم 

من کلن 20 سالمه ولی انگار 80 سالمه 

نباید تو این سن این حالو تجربه میکردم این ترسا.. 

یه آدم چقد میتونه به یکی ضربه بزنه 

نمیدونم چجوری میخواد جواب بده اون دنیا

اگر خوب نشم چی؟ بدتر شم چی؟ بلایی سرم بیاد چی؟ 

ببخشید عزیزم اصلا حرفای من ربطی به تاپیکت نداشت خیلی دلم پر بود اینارو گفتم ❤️

زیادن .....بهترم قبلا پانیک داشتم ...‌ الآن بهترم ، ولی کم تحمل م ، عصبی میشم ، کلافه  نمیتون ...

امیدوارم بهتر شی میدونم سخته منم همین حالتارو دارم 

انگار همیشه یه سری آدما هستن که نمیزارن بقیه راحت زندگی کنن 

امیدوارم بهتر شی میدونم سخته منم همین حالتارو دارم  انگار همیشه یه سری آدما هستن که نمیزارن بق ...

اطرافیان خیلی تاثیر دارند، خیلی مهم ن ....

من مادرم روی اعصابمه 

خودم فعال سرکار دانشگاه، برسم باشگاه ....ولی اون خلا پر نمیشه

اطرافیان خیلی تاثیر دارند، خیلی مهم ن .... من مادرم روی اعصابمه  خودم فعال سرکار دانشگاه، برس ...

چه خوبه که انقد فعالی 

من هیچکاری نمیتونم کنم صبح تا شب خونه 

خواب 

راکدم انگار 

چه خوبه که انقد فعالی  من هیچکاری نمیتونم کنم صبح تا شب خونه  خواب  راکدم انگار&nb ...

من بدتر از تو بود روان پزشک بهم گفت باید اینکار رو انجام بدی، گفت مجبوری که بری سرکار....من کلا میخوابیدم

من بدتر از تو بود روان پزشک بهم گفت باید اینکار رو انجام بدی، گفت مجبوری که بری سرکار....من کلا میخو ...

درس نخوندی ‌‌؟ 

2706