2733
2734
عنوان

امادگی برای سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 22032 بازدید | 89 پست

منم یکشنبه سزارین شدم خیلی افتضاح بود بی حسی بودم 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
ای خدا از دهنت بشنوه به خدا مُردم از استرس😞 همش میگم نکنه حس کنم نکنه چیزی بفهمم بوی خون نیاد فلان ...

انقدر اونجا مراعات حالتو میکنن.تو یه پرده خیلی بزرگ جلوته.هرکاری هم بکنی هیچی نمیبینی.منکه حتی تکون هم نمیخوردم.خودتم اون لحظه تمرکزت رو صدای بچه هست تا ببینی دنیا میاد.دیگه به چیز دیگه توجه نمیکنی.خیالت راحت بهترین خاطره میشه واست

2731
منم خیلی از بی حسی میترسم کلا از همه مراحلش. از وصل کردن سوند و امپول بی حسی گرفته تا خود عمل   ...

خدا خودش کمکمون کنه.دکتر من گفت اگه دیدیم خیلی استرس داری بهت امپول خواب آور میزنیم اونم بعد درآوردن بچه که روی اون اثر نذاره

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...
نه خیالت راحت امپولی که تو کمر میزنن هم درد نداره 

توکل به خدا.لطفا برام دعا کنین

ایشالا همه دوستان زایمان خوبی داشته باشن

قسمت بعده عمل سخته که بی حسی میره و شکمتو فشار میدن و دردا میان سراغت

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

عزیزم اصلااسترس نداشته باش .فقط این چندروز تا میتونی مایعات زیاد بخور شب زایمانت سرشب یک چیز ساده بخور مثل نان پنیر .معدتو سنگین نکن 

خدایامنتظر معجزه قشنگت هستم .دست رد به سینه ام نزن 
انقدر اونجا مراعات حالتو میکنن.تو یه پرده خیلی بزرگ جلوته.هرکاری هم بکنی هیچی نمیبینی.منکه حتی تکون ...

اینکه به هوش هستی و میدونی دارن شکمتو اون پایین باز میکنن چی؟باعث ترس و چندش و اینا نشد برات؟

خدا خودش کمکمون کنه.دکتر من گفت اگه دیدیم خیلی استرس داری بهت امپول خواب آور میزنیم اونم بعد درآوردن ...

بیمارستان خوب بری برات خوب سوند میزنن خوب رفتار میکنن درد داشته باشی مسکن میدن بهت.

اگه بیمارستان خوب انتخاب کردی دیگه نگران هیچی نباش تو اتاق عملم فقط ناز و نوازشت میکنن بعداز شنیدن صدای بچه هم دیگه به هیچی فکر نمیکنی جز بچه

بعد از زایمانتون چون شیر مادر کم هست حتما رازیانه از عطاری تهیه کنید.یک قاشق رازیانه با یک هل و دو لیوان اب بزارید جوش بیاد بعد بانبات میل کنید فوری شیرتون میاد .دلستر هم همینطور زیاد بخورین تاثییر فوق العاده داره

خدایامنتظر معجزه قشنگت هستم .دست رد به سینه ام نزن 

شیر خشک و شیشه شیر با خودت ببر هم باعث میشه بچه زودتر پی پی کنه و زردی نگیره و هم اینکه خودت اولش شیر نداری و بچه گریه می کنه و نمی تونی شب تو بیمارستان استراحت کنی 

هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
بیمارستان خوب بری برات خوب سوند میزنن خوب رفتار میکنن درد داشته باشی مسکن میدن بهت. اگه بیمارستان خ ...

❤❤❤❤❤❤

مرسی از انرژی مثبتت عزیزم

برام دعا کن🌹🌹🌹

2706