2737
2734
عنوان

میشه در مورد زخم و عفونت رحم راهنماییم کنید.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان تحت درمانم....به من شیاف نیستاتین داد با ژل واژینال تریفل سولفا....اما نمیدونم چرا فکر میکنم تاثیری نداشت.د. ضمن عسلم امتحان کردم به شدت حساسیت داد

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست
2731
2740
الان چطوری؟

چند ماه پیش که زخم داشتم اونم شدیییید اونم دوتا یکی دهانه رحم یکی پشت رحم ....اومدم عسل خوب گیر اوردم ۱۴ روز شبی یه اپیلاکتور استفاده کردم تو این مدت نزدیکی هم نداشتم تا حد امکان بعد ۱۴ روز که رفتم دکتر تعجب کرد گفت هیچ زخمی وجود نداره...ناگفته نمونه که سه ماه هم دارو استفاده کردم بی فایده بود

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
چند ماه پیش که زخم داشتم اونم شدیییید اونم دوتا یکی دهانه رحم یکی پشت رحم ....اومدم عسل خوب گیر اورد ...

آنتی بیوتیک مصرف کردی؟

آخه خیلیل هم اومدن گفتن با عسل خوب نشدن هیچ بدترم شدن

آنتی بیوتیک مصرف کردی؟ آخه خیلیل هم اومدن گفتن با عسل خوب نشدن هیچ بدترم شدن

اره چند تا قرص و کپسول با پماد بود من تیکه برداری هم کردم از زخمم..گچی بگم والا برا هرکس یجورل دیگه شاید حساسیت داشتن

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  

من زخم ندارم ولی از بعد پاپ اسمیر بهم گفتن عفونت شدید قارچی و باکتریایی داری داری حتی ترشحات سبز رنگ ببخشید عین اب بینی میدیدم 

توی ۶ ماه گذشته هر انتی بیوتیک و هر چی قرص و ژل و پومادو شیاف واژینال بود امتحان کردم بیفایده بود

الان ۴ شبه ک دارم شبی یک اپلیکاتور عسل خالص تزریق میکنم توی واژن تنها امیدم ب اینه ک با عسل خوب بشه چون سری اخر دکتر گف واژنت ملتهب شده بشدت از زخم میترسم دعام کن

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 
2706