2737
2734
عنوان

یکی دلداریم بده🥲گربه جوجه مو خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 83 پست

واسه شادی روح آن مرحومه بلا خانم یه صلوات بلند ختم کن 

خیلی متاسفم اسی جان خدا به شما صبر حضرت ایوب بدهد💔

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قبل اینکه جوجو بخری اول به فکر جا و غذای مناسبش باش. واقعا که. آه اون جوجو میگیره تو اون دنیا یه پیش ...

عزیزم

یه کارتن مقوایی بلند وبزرگ داشتن داخلشم مدام آبو غذای خوب میذاشتم و همش جاشونو تمیز میکردم

بااینکه بزرگ شده بودنو حسابی بال وپر زده بودن باز دلم نمیومد بذارمشون داخل بالکن

تو اتاق دخترم بودن

صبح نمیدونم چطور شد آبشون ریخت تو جاشون

کارتن تهش خیس شد

گفتم بذارمش تو بالکن تاخشک بشه باعث آلودگی نشه😢

بعداینکه اصلا یک درصد فکرشو نمیکردم بخواد ازدوتا جای بلند بپره

قراربود بعد نیم ساعت که جاشون خشک شد بیارمشون داخل اتاق

یعنی من اینارو لای پرقو گذاشتم🥺

اخرشم که بدشانسی آوردم🥲

2738
خدانکنه عزیزم❤ اوخیی خدااونارو نگه داره برات اتفاقه دیگه خبر نمیکنه 

😅😘😘

قربونت بشم

مردم سگ وگربه با نژادای اصیل دارن منم با چهارتا جوجه ماشینی سر خودمو دخترمو گرم کردم😂شکاف طبقاتی موج‌میزنه

چه فرقی داره قرار بود بزرگ شد خودت بخوریش اما الان گربه خورده😐بازم به درکو فهمه دخترت که دلداری مید ...

نه خب همینارو نمیخوردم که

انقد نگهشون میداشتم تا براثر کهولت سن به مرگ طبیعی بمیرن😂

یذره که جون میگرفتن میذاشتمشون تو روستا اونجا حالشو ببرن😅

دخترم خداروشکر بچه ی عاقلیه😂ولی من خیلی وابسته میشم

دلم سوخت😢😢

2706