2752
2734
عنوان

یکی دلداریم بده🥲گربه جوجه مو خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه شادی روح آن مرحومه بلا خانم یه صلوات بلند ختم کن  خیلی متاسفم اسی جان خدا به شما صبر حضرت ...

بنظرم بلا آقا بود🥲🥺

قربونت خدا مرغ وجوجه های شمارو براتون نگهداره❤️

روح طیور اسیر خاک شاد🥲

بنظرم بلا آقا بود🥲🥺 قربونت خدا مرغ وجوجه های شمارو براتون نگهداره❤️ روح طیور اسیر خاک شاد🥲

پس مرحم آقا بلا 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2731
عزیزم یه سر به تایپیکهای شوهر و خواهر شوهر و مادرشوهر در نی نی سایت بزن . اونوقت دردت یادت میره

😂😂

ناراحتی اعصاب میدن به آدم🤣اونجاها نمیرم

چون یه موجود زنده بود دلم سوخت🥲

اره😂۳سال ونیمشه اون دلداریم میده اخه خیلی حالم گرفته شد یهو کاربه جایی رسید که بچه از گریه وناراح ...

عزیزمم خدا حفظش کنه

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
جوجه مارو شبا گربه میبرد روزی یکی غیب میشد اخر فهمیدیم جلوتر خونمون کنار یه درخت گودال بوده اونجا هم ...

وای خدایا چقد وحشتناک

چه گربه ی مرموزی☹️قتلای زنجیره ای میکرد

ادم دلش ریش میشه🥲

ببخشید خندم گرفت😅ای پیشی بد چرا جوجه رو خوردی🤭

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"