2737
2734
عنوان

میشه در مورد زخم و عفونت رحم راهنماییم کنید.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 59 پست
من داشتم با یه دوره قرص خوب شدم . ولی بعضی وقتا احساس میکنم عفونت دارم عسل استفاده میکنم . عنبر ...

چه قرصی مصرف کردی عزیزم؟من با دستمال کاغذی خودمو خشک میکنم ایراد داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من و شوهرم باهم دارو نوشت گفت هردو مصرف کنید .فردا نگاه میکنم هنوز نصفشونو دارم برات میفرستم اسمهارو

2731

قرصم .سیپرو فلوکساسین + مترو نیدازول بود هر ۱۲ ساعت یکی تا ۷ روز 

ولی خوب زیر نظر یه دکتر خوب باش شاید نوع زخم فرق داشته باشه  ببین دکترت چی میگه .

نه خب همه با دستمال خشک میکنن!!!

آره مخصوصا این  نسخه رو که خوردم تمام شکمم درد میکرد .بیشتر روده و معده .

عفونت اگه زیاد باشه تا کلیه ها هم آسیب میزنه .

لباس نخی  ازین شلوارای مامان بزرگی یه مدت بپوش توی خونه .شلوارهای کشی و تریکو و ساپورت نپوش .

قرصم .سیپرو فلوکساسین + مترو نیدازول بود هر ۱۲ ساعت یکی تا ۷ روز  ولی خوب زیر نظر یه دکتر خ ...

یعنی به نظرت این ندرد من که تا سینمم حتی میکشه مال همینه?زید  دلم.مخصوصا تخمدان چپ و پهلوهام خیلی درد میکنه.نگرانم...فکر کنم عفونت شدید باشه خیلی طول میکشه که خوب شم؟

یعنی به نظرت این ندرد من که تا سینمم حتی میکشه مال همینه?زید  دلم.مخصوصا تخمدان چپ و پهلوهام خی ...

من نمیدونم علتش چیه حتما برو دکتر .

من دارو میخورم به معده ام نمیساخت دل درد و اینا داشتم شما رو نمیدونم .

حتما برو دکتر 

2740
من نمیدونم علتش چیه حتما برو دکتر . من دارو میخورم به معده ام نمیساخت دل درد و اینا داشتم شما رو نم ...

والا دکتر رفتم سونو هم دادم از شکم هیچی نبود...تو اینترنت داشتم در مورد چسبندگی لوله های رحم میخوندم.نکنه از عفونت لوله هام دچار چسبندگی شده.والا این دکتره اینقدر سرش شلوغ بود اصلا نذاشت حرف بزنم.بهش گفتم نیازی هست برم ام آرآی گفت نه فعلا قرصاتو مصرف کن

2706