2703
2553

کسی هست که دکتر ناهید اسدی تو‌فردیس بشناسه؟

من الان هرچی بدبختی دارم میکشم از کم کاریه دکتر رقیه عیدی بوده.حواستون به دکتری که انتخاب میکنید باشه خواهشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره واقعا پزشک خیلی مهمه منم عفونت و زخم داشتم دکترم گفت باید فریز بشه همون روزم سونو کرد و گفت کیست دارم! اما باردار بودم و زخمم و فریز کرده بود!دو هفته بعدش که رفتم تا زخمم و ببینه گفت بذار وضعیت کیستت و ببینم که دید شش هفته باردارم...نمیدونید چی کشیدم.قلبش تشکیل نشد و چند روز بعد خودش سقط شد.تو رو خدا تو انتخاب پزشکتون دقت کنید

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2720

من بودم الان هم در حال درمان شدنم دکتر من اصلا به فریز اعتقادی نداره 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2714
من بودم الان هم در حال درمان شدنم دکتر من اصلا به فریز اعتقادی نداره 

وااااای کتی جون خدا خیرت بده خیالم راحت شد.من در حال حاضر هم زخم دارم هم عفونت.دکتر قبلیم معاینم نکرده بود عفونت تو رحم مونده و تبدیل به زخم شده.میشه راهنمایی کنی چیکار کردی؟

اگه اسم دکترت هم بگی من ممنون میشم

من کیش هستم☺☺☺

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
وااااای کتی جون خدا خیرت بده خیالم راحت شد.من در حال حاضر هم زخم دارم هم عفونت.دکتر قبلیم معاینم نکر ...

چند دوره دارو درمانی کردم و خب باید به شدت حواست به وضعیت بهداشتیت هم باشه

2706