2737
2734
عنوان

میشه در مورد زخم و عفونت رحم راهنماییم کنید.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 59 پست
من زخم ندارم ولی از بعد پاپ اسمیر بهم گفتن عفونت شدید قارچی و باکتریایی داری داری حتی ترشحات سبز رنگ ...

ماله من که زخم شده.یعنی تو این ۶ماه همش ترشح داشتی؟

خانوما کسایی که عفونت دارن باید تا مدت زیادی از آنتی بیوتیک استفاده کنن.سوالی که داشتم اینه که آیا آنتی بیوتیک واستون عوارضی داشته؟مثل شکم درد.پهلو درد که مربوط به مشکل روده هاست.من پهلو هام که میشه کفت روده بزرگه خیلی درد میکنه به نظرتون ممکنه این دردم مربوط به لگنم باشه چون لگنم هم عفونی شده دیکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماله من که زخم شده.یعنی تو این ۶ماه همش ترشح داشتی؟

اره ترشح داشتم حتی حین استفاده از دارو هم ترشح میدیدم

درکل تو این مدت ک گذشت فقط همین ۴ روز ک عسل رو شروع کردم ترشحات سبز نمیبینم

امیدوارم ج بده

انتی بیوتیک غذام بود تو این ۶ ماه ولی درست نشدم 

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 
اره ترشح داشتم حتی حین استفاده از دارو هم ترشح میدیدم درکل تو این مدت ک گذشت فقط همین ۴ روز ک عسل ر ...

خیلی عجیبه.آخه چطور ۶ماه آنتی بیوتیک مصرف کردی برطرف نشد؟

2731
خیلی عجیبه.آخه چطور ۶ماه آنتی بیوتیک مصرف کردی برطرف نشد؟

عزیزم من بیماری ام اس دارم و بخاطر سوزنهایی ک تزریق میکنم سیستم ایمنیم بشدت سرکوب میشه و در واقع بدنم بشدت مستعد عفونت 

دکتر خودمم این سری یه مشت ویتامین و زینک نوشت ک سیستم ایمنیم یکم بهتربشه تا از عفونت راحت بشم فعلا ک ۴ شب از عسل درمانی میگذره و من عفونت خیلی کم میبینم و ن عین قبل زیاد

ولی بازم هست امیدوارم تا پایان دوهفته یه فرجی بشه من درست بشم واقعا فکرم درگیره بخاطر این عفونت

دعام کن

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 

من علاوه بر انتی بیوتیکهای مختلف 

تا دلتون بخاد ژل و پوماد و قرص و شیاف و دوش بتادین واژینال استفاده کردم ولی بازم بی تاثیر بود همشم زیر نظر دکتر بودم و تقریبا هر ده روز یه بار برام خود دکتر شستشوی واژن انجام میداد

ولی تاثیر ک ندیدم هیچ روز ب روزم بدتر شد

فعلا تو این چند روز کمتر میبینم

به دکترت گفتی که داری از عسل استفاده میکنی؟

نه ب دکترم نگفتم ولی پیش یه دکتر متخصص طب سنتی رفتم و از اون عسل گرفتم یه داروی واژینال دیگه هم داده بوی رب انار میده ظهر اونو واژینال استفاده میکنم و یه قرص گیاهی ب اسم قرص بانو ک مخصوص عفونت خانماس

2738

من داشتم با یه دوره قرص خوب شدم .

ولی بعضی وقتا احساس میکنم عفونت دارم عسل استفاده میکنم .

عنبر نسارا هم برای من دل دردم بیشتر میشه....

بهداشت که گفتین مثلا توی خونه لباس آزاد بپوش ترجیحا لباس زیر نپوش  

از ژل شستشوی بانوان استفاده کن .

حتما خودتو خوب خشک کن .

کیانا جان زخم داشتی شما هم؟به من گفته وسیع و عمیق هست.خوبیش اینه بهم گفت اصلا فریز نکن سعی کن با قرص خوب شی..شما به خاطر مصرف آنتی بیوتیک دل درد نداشتی.یا به خاطر عفونتت درد پهلو‌نداشتی.من فکی کنم عفونتم زیاده زخمم که گفته وسیع عمیقه به نظرتون ممکنه به خاطر مصرف زیاده آنتی بیوتیک این طور پهلوهام درد میکنه.یا ممکنه درد پهلوهام هم به خاطر عفونت باشه؟

2706