2733
2739
عنوان

دوستان بیاید,روش های درمان تنبلی تخمدان با داروی گیاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 162575 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به صورت قرصه ,نمیدونم تجویز میکنن یا نه 

مرسی عزیزم خیلی ازت ممنونم خیلی امیدوارم کردی فک میکردم دیگه خوب نمیشم

الان تو نت نگاه کردم 

راستی قرصش بهتره یا قطرش؟

چند ماه باید مصرفش کنم تا کاملا خوب بشم؟

من صبح ها سر کار که هستم رازیانه و آویشن رو با هم مخلوط میکنم دم میکنم میخورم البته بعد از سقطم اینکارو میکنم که رحمم تقویت شه آخه 9 آبان سقط کردم به نظرت اگه بومادران رو هم بهش اضافه کنم خوبه؟

راستی یه سوال دیگه میخواستم اگه خدا بخواد بعد دو سه ماه دیگه که دوباره میخوام اقدام کنه بچم پسر بشه به همین خاطر سر این بارداری هم خیلی وقت بود رازیانه نخورده بودم که دختر نشه البته عاشق دخترم ولی میخوام اولی پسر باشه میخواستم بپرسم طبعش چجوریه و چه تاثیری رو دختر و پسر شدن داره و من که میخوام باردار بشم هم میتونم استفاده کنم؟

و اگر دکترم بهم دارو بده اینجوری که تو نت خوندم متاسفانه با این دارو تداخل پیدا میکنه

مرسی عزیزم خیلی ازت ممنونم خیلی امیدوارم کردی فک میکردم دیگه خوب نمیشم الان تو نت نگاه کردم  ...

خواهش میکنم عزیزم هیچ مشکلی وجود نداره که نشه رفعش کرد, اینا که ساده س فقط بعضی راهشو بلد نیستن ,فرقی نداره ولی مصرف قرصش راحتتره .گفتم که حداقل باید سه ماه بخورین بعدش آزمایش بدین ببینین در چه وضعی هستین .بومادران که عالیه ,فقط نکاتی که راجبش گفتم فراموش نکنین که بعد چند دقیقه سمی میشه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
راستی یه سوال دیگه میخواستم اگه خدا بخواد بعد دو سه ماه دیگه که دوباره میخوام اقدام کنه بچم پسر بشه ...

میگن که راریانه احتمال دخترزایی رو بیشتر میکنه ,اما همه چی دست خداست .میتونین راجب تداخلش با پزشکتون مشورت کنین ,اما اکثرا با طب سنتی مخالفن 

2740
میگن که راریانه احتمال دخترزایی رو بیشتر میکنه ,اما همه چی دست خداست .میتونین راجب تداخلش با پزشکتون ...

دکترم کاتبه خیلی سخت گیره بعد از سقط کلی آز خون هم دادم که جوابش پنجشنبه حاضر میشه و هفته دیگه میرم دکتر 

با داروهای شیمیایی خیلی مخالفم بهش پیشنهادشو میدم تا اون موقع هم میرم میخرم میخورمش

فقط این دارو طبعش چیه احتمال دختر زایی رو بیشتر میکنه یا پسر زایی رو؟

دکترم کاتبه خیلی سخت گیره بعد از سقط کلی آز خون هم دادم که جوابش پنجشنبه حاضر میشه و هفته دیگه میرم ...

عزیزم فکر نمیکنم تاثیری تو تعیین جنسیت داشته باشه ,حالا از خواهرم میپرسم اگه تاثیر داشت بهتون خبر میدم .آخر خواهرم درباره گیاهان دارویی کار میکنه و این مطالبم ایشون گفتن و من نوشتم