2733
2734
عنوان

دوستان بیاید,روش های درمان تنبلی تخمدان با داروی گیاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 162575 بازدید | 151 پست
با اب میخوردم.. دیگه از بس دارو های تلخ خوردم عادی شده بود برام

وااای چ همتی

پس با این راه الان نی نی دارید

خدارو شکر برای منم دعا کنید

مث شماس شرایطم کیست و تنبلی دارم ۲۳ میشه روز پنج پریودیم میخام شروع کنم

ان شالله برای منم حواب بده

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
وااای چ همتی پس با این راه الان نی نی دارید خدارو شکر برای منم دعا کنید مث شماس شرایطم کیست و تنب ...

البته مشکل اصلی ما اسپرم همسرم بود که درست شد و باردار شدم...ولی این پیاز درمانی دیگه امتحانشو پس داده واسه من...حتما مرتب استفاده کن حتما نتیجه میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته مشکل اصلی ما اسپرم همسرم بود که درست شد و باردار شدم...ولی این پیاز درمانی دیگه امتحانشو پس دا ...

حتما عزیزم دستت خیلی درد نکنه ک کمکمـکردی

ان شالله نی نی قشنگت ب سلامتی بدنیا بیاد و قدمش خیر باشه براتون

ممنونم❤

من سياهدانه با عسل ميخورم،هرشب يه قاشق مرباخوري اسپند،عرق رازيانه با عسل هرشب،عرق زنيان بعد هروعده،تخم خربزه هم خيلي خوبه اگر بخوريد،افنان هم ميخورم

تنبلی تخمدان خر است
2731
البته مشکل اصلی ما اسپرم همسرم بود که درست شد و باردار شدم...ولی این پیاز درمانی دیگه امتحانشو پس دا ...

نازگل جان یه سوال شما وقتی پیاز،درمانی کردید خوتریزی تون بیشتر نشد و سر موعد همیشگی پاک شدی؟؟

نازگل جون میشه بگید چطور پیاز درمانی کردی؟

مثلا از 5 پریودی به مدت چند روز ادامه دادی و دور بعد رو کی شروع کردی دوباره؟،

نازگل جان یه سوال شما وقتی پیاز،درمانی کردید خوتریزی تون بیشتر نشد و سر موعد همیشگی پاک شدی؟؟

از روز پنجم که خونریزی کمه شروع میکردم..اگه واسه شما خیلی زیاد شد از روزی که پاک شدی شروع کن

نازگل جون میشه بگید چطور پیاز درمانی کردی؟ مثلا از 5 پریودی به مدت چند روز ادامه دادی و دور بعد رو ...

دستورش تو نت هست.از روز پنج تا 10 روز فکر کنم میخوردم دقیقا یادم نیست..دوره های بعد هم همینطور

2740
از روز پنجم که خونریزی کمه شروع میکردم..اگه واسه شما خیلی زیاد شد از روزی که پاک شدی شروع کن

ممنون عزیزم😍

سلام عزیزم...میتونم بپرسم مشگل همسرت چی بود و چطوری درمان شد؟؟؟اخه همسر منم مشکل داره.ممنون میشم وقت بذاری جواب بدی خیلی احتیاج دارم به راهنماییتون

عزیزم همسر منم بیشتر اسپراماش شکلشون نورمال نیست .میسه بگی اسپرم همسر شما مشکلش چی بود و با چی درمان شد؟! من ب خاطر این قضیه یه سقط داشتم ک قلب جنینم تو 7 هفته ایستاد😢

عزیزم همسر منم بیشتر اسپراماش شکلشون نورمال نیست .میسه بگی اسپرم همسر شما مشکلش چی بود و با چی درمان ...

با زالو درمانی در کنار کلومیفن و ال کارنیتین باردار شدم عزیزم

سلام عزیزم مرسی از مطالب مفیدتون

راستش من یکم پشتکارم تو این چیزا کمه ولی رازیانه زیاد میخورم 

تخمدان پلی کیستیک خفیف دارم میشه بهم بگید چیکار کنم که زیاد سخت و وقت گیر نباشه وجواب هم بده؟

و یک سوال دیگه آیا این درمان ها قطعی هستن یا بعد از قطعشون دوباره برمیگرده؟

خواهش میکنم عزیزم 😊,اول اینه قطعا قطعیه ,ولی خوب اگه شرایطش پیش بیاد ممکنه دوباره بهش مبتلا شین ,مث هر بیماری دیگه .و دوم اینکه راحتترینش همون مصرف قرص ویتاگنوس هست که تو داروخونه موجوده و ارزان هم هستش .ولی باید مدت طولانی بخورین,حداقل سه ماه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...