2733
2739

مردم ارزون تره ولی تهرانپارس بهتره.  نکنه دکترت پرستنده چهره؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بيمارستان تهرانپارسو ميدونم يكي از بدترين بيمارستهاست 

آرشو نمیگه ها

سوم تهرانپارس میگه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
آرشو نمیگه ها سوم تهرانپارس میگه

منم همونو ميگم افتضاح خونه ماتهرانپارس ميدونم چه بيمارستان بديه 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
منم همونو ميگم افتضاح خونه ماتهرانپارس ميدونم چه بيمارستان بديه 

واقعااااا

مثلا خصوصیه خیر سرش

دوستم شش ماه پیش تهرانپارس سزارین کرد با دکتر ذهبیون.  راضی بود.  هزینه اش شد ۳۸۰۰. ولی شوهرمم میگه به درد نمیخوره بیمارستانش

2740
واقعااااا مثلا خصوصیه خیر سرش

نه بابا خصوصيه الكيه از ايناست كه فقط پول ميگيره يكي از اشناهاي ما رفته بود اونجا حالش خييييييلي بد بود و هي حالش بهم ميخورد يه ظرف نداشتن كه حالش بهم ميخوره جايي كثيف نشه بهش ميگفتن برو دم سطل اشغال بالا بيار يه امئولي زدن بهش دردش كه اروم تر نشد ١٠٠ برابر شد كلا هر كي رفته ناراضي بوده شديييييد 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
دوستم شش ماه پیش تهرانپارس سزارین کرد با دکتر ذهبیون.  راضی بود.  هزینه اش شد ۳۸۰۰. ولی شو ...

حالا اون شانسي خوب بوده ولي واقعا خوب نيست همه ميدونن اين قضيرو اصلا اسمش به بدي ياد ميشه هميشه ج

حالا اون شانسي خوب بوده ولي واقعا خوب نيست همه ميدونن اين قضيرو اصلا اسمش به بدي ياد ميشه هميشه ج

عه پس منم دیگه بهش فکر نمیکنم.  آخه خونه ماعم فلکه دومه

بيمارستان تهرانپارسو ميدونم يكي از بدترين بيمارستهاست 

جدی میگی؟؟ وای من دیگه موندم چکارکنم اخه یکی از اقواممون اونجا زایمان کرد راضی بود خواهر جاریمم همینطور

از چه نظر بد کثیفه؟؟رسیدگی نمیکنن؟

2706