2752
2734
عه پس منم دیگه بهش فکر نمیکنم.  آخه خونه ماعم فلکه دومه

نه هر جا ميخوايي برو اينجا نه اصلا بدرد نميخوره 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
جدی میگی؟؟ وای من دیگه موندم چکارکنم اخه یکی از اقواممون اونجا زایمان کرد راضی بود خواهر جاریمم همین ...

هم رسيدگي هم امكانات همچي بعدشم عزيزم مهم اينه كه شما خوبيرو تو چي ببيني يكي ميره يه دولتي داغونم زايمان ميكنه و راضيه تهش ولي من نديدم كسي بره اينجا و راضي باشه 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترم تو بیمارستان فرمانیه و مردم و تهرانپارس و نمیدونم منشیش پارسیان گفت یا پاساگارد باشه 

مردم هم شنیدم‌میگن کثیفه فرمانیه هم هزینش بالاست

موندم چکار کنم

دوستم شش ماه پیش تهرانپارس سزارین کرد با دکتر ذهبیون.  راضی بود.  هزینه اش شد ۳۸۰۰. ولی شو ...

چقد خوب شد .‌من یکی‌ از دوستام همسایشون اونجا پارسال زایمان کرد ۴۸۰۰ شد

2731
دکترتو عوض کن. بیمارستان تهرانمارس خیلی بده. تعرفه هاشم به نسبت کیفیتش الکی بالاس

دکترم خوبه . الان ۶ ماهمه نمیخوام عوض کنم استرس میگیرم حالا تهرانپارس رو انتخاب نمیکنم

دکترم خوبه . الان ۶ ماهمه نمیخوام عوض کنم استرس میگیرم حالا تهرانپارس رو انتخاب نمیکنم

سلام zahra جان شما بالاخره کجا زایمان کردید چون منم دقیقا بین بیمارستان تهرانپارس و مردم موندم تو تهرانپارس باید دستمزد دکترم رو هم بدم ولی تو بیمارستان مردم دستمزد نمیگیره.