2752
2734
عنوان

مادر شوهره قرطي

| مشاهده متن کامل بحث + 3458 بازدید | 152 پست

من هیچوقت مادرشوهرم رو با لباس تو خونه ای و راحتی ندیدم

حتی بچه هاش هم

هر وقت میرفتیم اونجا شلوار مشکی پارچه ای پاش بود با یه شومیزی بلوزی چیزی

اهل دامن پوشیدن نبود. 

تو ۶۸ سالگی فوت شد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا خیلی خوبه که احساسه پیری نمیکنن

من که خیلی باهاش حال میکنم

مخصوصا اینکه بختیاری اصیله و خانزاده

تا حالا ندیدم روسری و حجاب داشته باشه فقط بیرون از خونه

سلیقش حرف نداره اینقد که واسم سوغاتیو لباسای قشنگ میخره

از تو هرچه بگویم ناخودآگاه عاشقانه میشود.😍
2731
ولي انصافا تا حالا مادر شوهر من از قرتي بازي صدر جدول 😂😂😂

عمرا به گرد پاي مادر شوهر خواهر من نرسه

هيچ دختري انقدر قرتي نيست چه برسه مادر شوهر

لباس عربي ميپوشه همچين ميرقصه انگار صد ساله مربي رقصه

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
من هیچوقت مادرشوهرم رو با لباس تو خونه ای و راحتی ندیدم حتی بچه هاش هم هر وقت میرفتیم اونجا شلوار ...

خدا رحمتش كنه ❤️❤️🌺

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه

مادر شوهر من باشگاه میزه پیاده روی میره للایای چوون پسند میپوشه لباس باز میپوسه این بار رفتم شهرستان کفش جدید گرفتع بودم دیدم وای جفت کفشای منو گرفته مال منو ندیده بود اما جوون پسنده

پیرسینگ و پروتز سینه و نیم تنه دیگه براشون زیادیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عمرا به گرد پاي مادر شوهر خواهر من نرسه هيچ دختري انقدر قرتي نيست چه برسه مادر شوهر لباس عربي ميپو ...

مادر شوهره منم دست كمي از اون نداره اونم تو مجالس همه رقصي عربي تركي شمالي همجوره ميرقصه تو مجالس مختلطم با همه مردا حسابي ميرقصه 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
اها يادم رفت بگم عشقه قليون فشن ميكنه تيپ انچناني ميره قليون ميكشه و عشق و حال فك نكنم كسي مادر شوهر ...

مادر شوهر من سیگار میکشه و از اون ژستای قشنگ میگیره

هراز گاهی هم با پدر شوهرم بساط مشروب راه میندازن

کلا باحالهههههه البته سنی هم نداره 52 سالشه

از تو هرچه بگویم ناخودآگاه عاشقانه میشود.😍