2733
2734
عنوان

مادر شوهره قرطي

| مشاهده متن کامل بحث + 3458 بازدید | 152 پست

مادرشوهر من 😎با اینکه سنش تقریبا بالاس اما خب کلاس ورزش و رقص و آرایشگاه و....دوسش دارم خیلی مذهبی هم هستا تقریبا 

وقتی میبینمش واقعا سرزنده و شاداب میشم😚😚😚

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مدام موهاش و رنگ میکنه هر سری یه رنگ یه بار بلوند یه بار شرابی رژیم میگیره تا آرایش نکنه بیرون نمیره تیپای خوب میزنه تو خونه فقط تاپ و شلوارک میپوشه اهل رقص و مهمونی رفتنم هست بازم بگم 😆😆😆😆😆

2731

مثلا حواسش هست چاق نشه بعد از زایمان آخرش شکمشو عمل کرده

ابروهاش تتوئه 

ناخن کاشته به تازگی

اهل عشق و حاله ولی با این همه حواسش به زندگی هستو زنه کدبانوی هست

از تو هرچه بگویم ناخودآگاه عاشقانه میشود.😍

من داشتم خوش مشرب ومهربون .شیک بودوبروزمرتب لباس میپوشیدوهمیشه یه آرایش قشنگ داشت تا۸۲سالگی که فوت کردهمیشه شیک وخوشگل بودوخوش لباس حیف

دلم برای زنان سرزمینم میسوزدچراکه حتی زنانه ترین احکامش رامردان مینویسند..زن درکشورمن ازخودش هیچ موجودیتی نداردیابایدخواهرمردی باشدیاهمسرکسی ویامادرکودکی  ..........ظهوربایددرجمجمه هاباشدنه جمعه ها.

من دارم 😶

تلگرام داره ...ابروهاشور هاشور کرده ..همش مجردی مسافرته 

اینا حسابه !؟

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

مادر شوهره من : 

ناخون ميكاره تتو ميكنه ميخواد لباشو تزريق كنه نافشو پرسينگ بندازه باشگاه ميره كاملا بي حجاب و جلو همه با پيرهن كوتاه  يا تاپ و شلوارك 😁

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه

من داشتم فوت شده

اهل ماتیک و لاک و لباسای شیک بود. عینک آفتابی طبی میزد. همیشه عطر میزد. کمد لباساش پر از لباس بود پررر. از هر جایی هم خرید نمیکرد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اها يادم رفت بگم عشقه قليون فشن ميكنه تيپ انچناني ميره قليون ميكشه و عشق و حال فك نكنم كسي مادر شوهرش اينجوري باشه 😂

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه

مادر شوهر خواهر من

سايزش ٣٦ ٣٨ ئه ،تيپاش عاليه، خيليييي قشنگ ميرقصه ايراني عربي هيپ هاپ

سينه هاش پروتز اول مدل گرد بود مدلشو عوض كرد اشكي كرد

موهاش يه روز مشكي يه روز بلوند يه روز شرابي

تا يكم شكم دراره ساكشن

اصلا يه چيز عجيبيه 

روز خواستگاري اونقدر خوشتيپ بود من همونجا تو افق محو شدم كلا فكر نميكردم مادر يا مادر شوهر انقدر خفن باشه اخه مامان خودم خيلي سادست 

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
2706