2737
2739
عنوان

رعایت کنم عایااا؟

328 بازدید | 25 پست

دوستان شما برای اقدام به بارداری روزهای ماه قمری رو رعایت میکردید؟مثلا اول و اخر و وسط ماه قمری نزدیکی نمیکردید؟اخه من تخمک گداریام همش میوفته تو این دوره ها چیکار کنم؟

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

من رعایت نمیکردم

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

چه مشکلی داره مگه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چیزای شرعی رو هر چی رعایت کنی برای سلامتی روحی و جسمی جنینت بهتره

من کتاب ریحانه بهشتی برا اقدام به بارداری رو خوندم هزار جور کتاب خوندم خیلی تاکیید به رعایت کردنش دارن منم که کلا ترسووو

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

همه بدبختی من اینه که شوهرم راه دور کار میکنه و من تو ۱ هفته فرصت دارم اونم شانس بیاریم زمان تخمک گداری باشه بر عکس دایم میخوره تو این روزا😣😣😣

الان یه بچه یه جیزی بگه آدم حداقل یه شک میفته تو دلش

حالا این همه روایات اومده راجع به این قضایا

عقل حکم میکنه احتیاط کنه آدم

بی دلیل که نیست

هر چی ما ندیدیم دلیل نداره وجود نداشته باشه

رعایتش هم سخت نیست

بعد از تموم شدن پریود اون روز ها رو مشخص کن اقدام نداشته باش

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706