2737
2734
عنوان

رعایت کنم عایااا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 25 پست

منم زیاد خوندم اینجورچیزارو و سعی میکنم رعایت کنم.ولی یوقتایی واقعا نمیشه.شاید بخاطر یه شب، یه ماهو ازدست بدم. دراینصورت اقدام میکنم و صدقه میدم. خیلی ها هم اعتقاد ندارن و هیچی هم نمیشه

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سعی کردم رعایت کنم ولی دیگه خیلی هم وسواس به خرج ندادم مثلا چهارشنبه شب نوشته بود نزدیکی نکنید(البته واسه بچه دار شدن منظورمه)

یا وقتی باردار بودم هربار که دوش میگرفتم غسل صبر و سلامتی میکردم توی هر وعده نماز دستمو روی شکمم میزاشتم و سوره ولعصر رو میخوندم شبا دستمو روی شکمم میزاشتم و آیت الکرسی میخوندم هر روز هم سوره یس رو میخوندم و بعد از هر کلمه مبین برای سالم و صالح بودن دخترم دعا میکردم(سوره یس 7 تا مبین داره که حاجتتون رو بعد از هر هفت تا میتونیم بخوایم) و واقعا تاثیرشو توی دخترم دیدم

اره عزیزم رعایت میکردم.دو ماه ک کلا با قمر در عقرب هماهنگ کرده بودم تخمک گذاریو...

کلی اعصاب خوردی بود.

نمیدونم بعضی ها هم رعایت نمیکنن

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2742
منم زیاد خوندم اینجورچیزارو و سعی میکنم رعایت کنم.ولی یوقتایی واقعا نمیشه.شاید بخاطر یه شب، یه ماهو ...

منم ماهی ۱ هفته با شوهرم هستم اونم شانس بیارم زمان تخمک گداری باشه خیلی سخته واقعا

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
من سعی کردم رعایت کنم ولی دیگه خیلی هم وسواس به خرج ندادم مثلا چهارشنبه شب نوشته بود نزدیکی نکنید(ال ...

شب چهارشنبه مکروهه

یعنی سه شنبه شب

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

به نظرم خیلی به اینکه زمان تخمک گذاری کی هست و باید تنظیم کنیم که توی همون روزا نزدیکی داشته باشیم اهمیت نده ...خدا اگه بخواد باردار میشی گلم فقط کافیه آرامش کامل داشته باشیو از خدا بخوای که هر چی خیره برات پیش بیاره هر وقت کاملا توکلت به خدا باشه و همه چی رو بسپری بهش خودش بهترین ها رو برات رقم میزنه..من با تمام وجودم اینایی رو که میگم تجربه کردم

2740
به نظرم خیلی به اینکه زمان تخمک گذاری کی هست و باید تنظیم کنیم که توی همون روزا نزدیکی داشته باشیم ا ...

مرسی عزیزم از انرزیه مثبتت ایشالا خدا ارامش نصیبتون کنه و همه منتظرا دامنشون سبز شه 😘😘😘

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹