2737
2734
عنوان

دوبارسقط

830 بازدید | 54 پست

سلام بچه هامن یکبارتوشش هفته سقط کردم که بعدش آزمایش دادم فهمیدم کم کاری دارم نمیدونم سقط اولم بخاطراون بودیانه بعدش قرص لووکسین مصرف میکردم تاچهارماه بعدش به دکترم گفتم که میخوام بارداربشم گفت مشکلی نداره فقط قرصاتوبخورحامله شدی بیاقرصتوعوض کنم گفتم باشه رفتیم اقدام وحامله شدم بعددوماه برای باردوم گفتم بعدش برم پیش دکترم که افتادم رولکه بینی ورفتم دکترگفت بروآزمایش بده رفتم مثبت بودوبعدش گفتم لکه بینی دارم شیاف دادگفت استراحت کن ولی مگه میشه استراحت کنم پس کاراموکی انجام بده ناهاربپز شام بپزخونه تمیزکن و....بعدچندروزروی خونریزی وبعدش که تموم شدرفتم پیش دکترسونونوشت رفتم گفت اگه نی نی بوده که دفع شده به نظرشمامن چیکارکنم اینجوری سقط نشه تاحالاکسی اینجوری تجربه داشته .تواینترنت سرچ کردم نوشته بودن آسپرین توماههای اول خوبه برای جلوگیری ازسقط جنین؟؟؟؟؟ کسی همچین تجربه ای داشته لطفاکمک کنه

سلام من الان دو روز عقب انداختم طبق سيكل ٢٧ روزم، الان اخر شب بكم دارم لكه بيني قهوه اي و قرمز ميبنم راهي هيت؟ شياف بايد بزنم؟؟ اول روز پريوديم بي بي زدم هاله كمرنگ شد، كمكم كنيد ميترسم خونم بياد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دو تا سقط داشتم الان قصد بارداری دارم دوماهه دارم آسپرین میخورم آزمایش های هورمونی رو انجام بده ...

دکترم گفت سه ماه بعدبیابروآزمایش هورمونی انجام بده ببینیم برای چی اینجوری میشی گفت توآزمایشام چیزی نبودالان دیگه کم کاری تیروئیدم خوب شده برام دعاکنین 

سلام بهتره بری زیر نطر ی پزشک که با مراکز سقط مکرر همکاری داره یا توی این زمینه بیشتر تجربه واده تا برات یسری ازمایشات تخصصی بنویسه تا بدونی علت از کجاست و  اون علت درمان بشه که خدای نکرده توی بارداری های بعدی دیگه اون اتفاق برات نیوفته.

هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور

منم سقط اولم دو روز بعد آز افتادم به خونریزی و خودش دفع شد به دکتر گفتم علتش چی بود گفت بچه اول مال کلاغه.6ماه صبر کردم باز باردار شدم منم کم کاریداشتم قرص خوردم ولی دوباره تو هفته 5 لکه بینی و خونریزی و سقط.دکترمو عوض کردم ی سری آزمایشای نعقادی و عکس رنگی و پاپ اسمیر انجام دادم همسرمم آز اسپرمش خوب بود یکم انعقادی مشکل داشتم ک ی ماه قبل بارداری آسپرینو شروع کردم و باردار شدم و از اول بارداری آمپول هپارینو و شیافم استفاده کردم ک امروز رفتم سونو باید تو 8 هفته می بودم ک ساک خالی و در حد 5هفته و 2روز بود از دیروزم افتادم به خونریزی.لکه بینیم از هفته پیش شروع شد.ک امروز هم دکتر گفت رشد نکرده و سقط میشه.الان هم از کمردرد دارم میمیرم و اینم از سومین سقط.

2738
سلام بهتره بری زیر نطر ی پزشک که با مراکز سقط مکرر همکاری داره یا توی این زمینه بیشتر تجربه واده تا ...

سلام زیرنظربهترین دکترمتخصص زنان هستم اون گفت که بعدسه ماه برم تاآزمایش هورمونی برام بنویسه برام دعاکن عزیزم 

منم سقط اولم دو روز بعد آز افتادم به خونریزی و خودش دفع شد به دکتر گفتم علتش چی بود گفت بچه اول مال ...

وای عزیزم خیلی ناراحت شدم و از یه طرف هم استرس گرفتم واسه بارداری دکتر دو ماهه بهم گفته اقدام کن من میترسم بازم سقط بشه

وای عزیزم خیلی ناراحت شدم و از یه طرف هم استرس گرفتم واسه بارداری دکتر دو ماهه بهم گفته اقدام کن من ...

نه عزیزم نگران نباش همه ک مثل هم نیستن.منم آزمایش ایمنی ندادم و حدس میزنم مشکل ایمنی یا ژنتیکی باشه.به محض اینکه این سقط بشه میرم ابن سینا تحت نظر متخصصا.انشالله ک مشکل همه مون حل بشه.تو ام راحت باردار بشی و بمونه برات.

منم سقط اولم دو روز بعد آز افتادم به خونریزی و خودش دفع شد به دکتر گفتم علتش چی بود گفت بچه اول مال ...

وای خدابرای چی اینجوری میشیم آخه مشکل ازکجاست منکه نمیدونم دارم دیوونه میشم سقط اولم که دردداشتم ولی زیادنبودسقط دوم که نمیدونم اصلابچه بودنبودچی بودفقط آز داده بودم وتست بی بی مردم که به حدگریه رسیده بودم که یک لخته اومدبیرون ازمن وبعدش آروم شدم ودردبودولی اون وحشتناک بود