2733
2734
عنوان

دوبارسقط

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 54 پست
دکتر شرکت خیلی سرش شلوغه خیلی دیر به دیر نوبت میده ، دکترم و عوض کردم زیاد اهمیتی به آزمایش آپکام نش ...

آمپول سلکسان هست. چیز خاصی نیست من هم میزنم. از روز اول تا یک روز قبل زایمان

بعد رایمان هم تا سه هفته

هترو هم یعنی یه خونرسانی ۳۰% اختلال داره که با امپول حل میشه و خیلی حاد نیست 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریم جان سلام منم مشهد هستم شما دکترت کی هست؟

سلام گلم چه خوب خوشبختم ازآشنایی باشماعزیزم من دکترم تکتم رشیدکردستانی هستش توی عبدالمطلب هست .سقط اولم پیش دکترتوانایی بودم

2731
سلام گلم چه خوب خوشبختم ازآشنایی باشماعزیزم من دکترم تکتم رشیدکردستانی هستش توی عبدالمطلب هست .سقط ا ...

مریم جان منم خوشبختم از آشنایی با شما

دکتر من نائبی هست تو سجاد، کنار درمانگاه میلاد

عزیزم امیدوارم هرچه زودتر یه بارداری موفق رو تجربه کنی

مریم جان منم خوشبختم از آشنایی با شما دکتر من نائبی هست تو سجاد، کنار درمانگاه میلاد عزیزم امیدوار ...

ممنون عزیزم .دکترتون همون مینانائبی هست من اسمشوشنیدم .شماحامله هستین

2740

عزیزم منم مشهدم اخرش کدوم دکتر رفتب بارردار شدی منم مث شمام

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
عزیزم منم مشهدم اخرش کدوم دکتر رفتب بارردار شدی منم مث شمام

اول باردار شدم بعدش رفتم دکتر عزیزم 😉پیش دکترزهرا محسنیان رفتم تو پرستار بود مطبش الان نمیدونم همونجاست یانه؟؟؟؟