2737
2739
عنوان

دوبارسقط

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 54 پست
وای خدابرای چی اینجوری میشیم آخه مشکل ازکجاست منکه نمیدونم دارم دیوونه میشم سقط اولم که دردداشتم ولی ...

بلاخره ی مشکلی هست که نمیمونن نی نی هامون.انشالله اونو کشف کنیم میتونیم بارداری سالمی داشته باشیم.همین ک باردار میشیم خودش ی نقطه مثبته.انشاللع همه منتظرا دامنشون سبز بشه.

سلام زیرنظربهترین دکترمتخصص زنان هستم اون گفت که بعدسه ماه برم تاآزمایش هورمونی برام بنویسه برام دعا ...

بهترین دکتر زنان بعد دوبار سقط میخواد ازمایش هورمونی بنویسه! 

کلا ایشون رو فراموش کن

دکترت نباید متخصص زنان باشه باید فوق تخصص سقط مکرر یا پره ناتولوریست و بارداریهای پرخطر باشه. 

ازمایشهایی هم‌که باید بدی ازمایشهای تخصصی ایمنی و انعقادی هست. هورمون کیلویی چنده عزیزم. 

مراکز ناباروری هم‌نرو فقط پاست میدن. دکتر خوب برو

من پیشنهادم دکتر رزاقی هست

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم نگران نباش همه ک مثل هم نیستن.منم آزمایش ایمنی ندادم و حدس میزنم مشکل ایمنی یا ژنتیکی باشه. ...

توکل بر خدا 

انشالله برای همه نی نی سالم بیاد 

واقعا عذاب آوره 

درکت میکنم عزیزم منم چند ماه پیش این دوران رو گدروندم من دومی رو کورتاژ کردم تا رو جنین آزمایش انجام بشه که مشکل از من بوده یا جنین که مشکل از خودم بود و جنین سالم بود یعنی مشکل کروموزومی نداشت

2728
بهترین دکتر زنان بعد دوبار سقط میخواد ازمایش هورمونی بنویسه!  کلا ایشون رو فراموش کن دکترت نب ...

عزیزم من نمیدونم آزمایش چی هست خوددکترگفت سه ماه بایدبگذره تاآزمایشهایی که برات مینویسم درست جواب بده ببینم مشکل ازکجاست .درضمن این دکترکه میگی کجاهست من مشهدهستم عزیزم 

مریم جون متاسفانه مشهد پزشکهاش روی مساله ایمنی مانور نمیدن چون آزمایشگاهی اونجا نیست که این تستها رو ازت بگیره

من دوستان مشهدی زیادی داشتم که این مشکلات رو داشتن. 

حالا نهایتش اینبار تو بارداری بهت آمپول سلکسان میدن. انشالله جواب بگیری ولی زبونم لال نیاد اونروز ؛ اگه باز هم نشد مجبوری برای پیگیری بیای تهران و بررسی بشی 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
مریم جون متاسفانه مشهد پزشکهاش روی مساله ایمنی مانور نمیدن چون آزمایشگاهی اونجا نیست که این تستها رو ...

جدی میگین وای خودامام رضاکمکم کنه من نی نی میخوام خدایاخودت بدادم برس😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم شما خیلی اطلاعاتتون خوبه، در مورد آزمایش آپکا چیزی شنیدی؟

بله. دکتر رزاقی هم که پرسیدی تهرانه. 

ببین آپکا و لنفوسیت تراپی دیگه منسوخ شده. الان ازمایشهای سی دی مارکر میگیرن تا نوع خودایمنی مشخص بشه بر اساس اون دارو تجویز میکنن

من ویتامین دی ام خوب بوددکترم نگاه کردگفت خوبه شوهرمم نمیره آزاسپرم میگه خجالت میکشم 

من چند ماهی یکبار شوهرم و میفرستم 

خجالت نداره ظرف بگیرین بیاین خونه نمونه بگیرین بعد بدین آزمایشگاه فقط به آزمایشگاه نزدیک باید باشه که سریع بروسونید

من ویتامین دی ام خوب بوددکترم نگاه کردگفت خوبه شوهرمم نمیره آزاسپرم میگه خجالت میکشم 

سقط قبل قلب اول مرد رو بررسی میکنن