2733
2734
عنوان

با مورفولوژی یک درصد و صد هزار اسپرم بدون کلاسa و b میشه باردار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18866 بازدید | 165 پست
من شوهرم واریکوسل عمل کرده تازه شده15میلیون اسپرم 30درصد تحرک95درصد مورفولوژی 6ماهه گذشته هنوز دارو ...

دی اف آی چنده؟ خودت سالمی؟ تحرک کلاس آ چند درصده؟ تو طبیعی فقط کلاس آ مهمه 

دی اف آی چنده؟ خودت سالمی؟ تحرک کلاس آ چند درصده؟ تو طبیعی فقط کلاس آ مهمه 

نمیدونم خودمم تنبلی دارم 

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین شوهر من اسپرمش افتضاح بود عمل هم کرد باردار نشدم

بعد ۶ سال رفت سه جلسه زالو درمانی در کنارش کلومیفن و ال کارنیتین خورد و تقویتش کردم خودم تنبلی داشتم قرص و امپول استفاده کردم سریع باردار شدم

الان خداروشکر یک پسر دوساله دارم

2731
منم ۹ ماهه منتظرم تا حالا فکر میکردم خودم مشکل دارم آخه تخمدانام نمای پی سی او داشت ک با متفورمین هر ...

سلام عزیزم شما باردار شدید بااین فاکتورها؟اگر اره طبیعی یامیکرو

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2740
مورفولوژی نرمال شکل نرمال اسپرم و کلاس ای و بی اسپرم های با نفوذ و نسبتا با نفوذ

تحرک واسه آی وی اف مهمه

اما واسه پروسه میکرو اینجکشن تحرک مهم نیس چون بهرحال باسوزن اسپرمو ب تخمک تزریق میکنن

🌺🌺🌺
تحرک واسه آی وی اف مهمه اما واسه پروسه میکرو اینجکشن تحرک مهم نیس چون بهرحال باسوزن اسپرمو ب تخمک ت ...

بله اما فرقه بین جنینی که از اسپرم کلاس آ ساخته میشه با مورفولوژی خوب و دی اف آی خوب با جنین ساخته شده با اسپرم کیفیت پایین 

منکه هر چی بهش میگم الان برو آز میگه یه ماه دیگه میرم خیلی میترسم کمتر شده باشه  یه ماه دیگه ر ...

این آقایون همیشه برای آزمایش دادن مشکل دارن ما خانم ها هزارجور آزمایش و سونوگرافی میدیم این آقایون آزمایشی رو که معذرت می خوام تهش لذت هم هست رو انجام نمیدن همسر من هم همین بود یعنی هر بار که رفتیم آزمایش دادیم بساطی داشتیم نگم برات

2706