2733
2734
عنوان

با مورفولوژی یک درصد و صد هزار اسپرم بدون کلاسa و b میشه باردار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18930 بازدید | 165 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله وضعیت شوهرت بهتر بشه واقعا سخته مجبورم جلوش به رو نیارم شبا تنهایی میشینم گریه میکنم با خود ...

من به عشق بچه ازدواج کردم. اگه میخواد بشه دیوونه میشم هیچی فکرمو از بچه جدا نمیکنه حتی درس خوندن.

هم دلم نمیاد هم اون بچه دیگه بچه ی شوهرم نیست که. ما هم گیر افتادیم

چی بگم واقعا درکت میکنم،،بعضی وقتا میگم اگه خودم مشکل داشتم چقدر برام سخت بود سعی میکنم باهاش کنار بیام

نمیدونم اگه مشکل از من بود شوهره چی کار میکرد

2731
چی بگم واقعا درکت میکنم،،بعضی وقتا میگم اگه خودم مشکل داشتم چقدر برام سخت بود سعی میکنم باهاش کنار ب ...

ولمون میکردن

این قد که من سختی کشیدم تو میکرو کردن یک هزارمشم تحمل نداشت

الان براش  ژل رویال گرفتیم بخوره کلی ناز میکنه حالا خوبه مشکل داره

من به عشق بچه ازدواج کردم. اگه میخواد بشه دیوونه میشم هیچی فکرمو از بچه جدا نمیکنه حتی درس خوندن.

همه به منم میگن تو که اینقدر عاشق بچه ای یکی بیار😢😢منم دلم به هیچی نمیره از وقتی فهمیدم شاید هیچ وقت نشه😵

شوهر منم. خوب نبود تو ازمایش بعدیم بدتر شد تحرک صفر موفولوژی 4 درصد دکتر تشخیص واریکوسل داد عمل کرد تحرک 20 موفولوژیم 20 درصد بازم خوب نبود کلاس ا وب هم نداشت با هزارودو مدل ختم وقتی قرار ای وی اف گذاشته بودم طبیعی باردار شدم اگه خدا بخواد میشه من از حضرت معصومه حاجت گرفتم ب حق برادرشون حاجت شماهم بدن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ولمون میکردن این قد که من سختی کشیدم تو میکرو کردن یک هزارمشم تحمل نداشت الان براش  ژل رویال ...

شاید چون امیدی نداره دل به دارو و درمان نمیده

منکه شوهرم فقط همون قرصا رو میخوره

بگو بره ارولوژیست بگه میخوام با دارو تقویت کنم

یه قرصی هست فکر کنم موتیلیتی بوست باشه تعریفشو شنیدم میگن خوبه

شوهر منم. خوب نبود تو ازمایش بعدیم بدتر شد تحرک صفر موفولوژی 4 درصد دکتر تشخیص واریکوسل داد عمل کرد ...

خب خوشگل خانم مشکل شوهرت فهمیدی و وضعش هم شکر خدا خیلی بهتر شده مشکل شوهر من معلوم نیست مورفولوژی شوهر من اگه بشه بیست من شام میدم

منم دوتا سقط دارم. همسرم مشکل پیدا کرده. ایندفعه اقدام کردیم نشد. بعد آز دادیم که فهمیدیم. کلاس آ و ب 13% تحرک داره. تعداد 50 ملیون و مورفولوژی 5%. داروی کارنیتین و پنتوکسی فیلین و تاموکسیفن و ولمن استفاده میکنه. دوماه دیگه قراره دوباره ازمایش بده. توکلمون بخداست. یعنی ممکنه بدتر بشه؟! دکتر با معاینه گفته واریکوسل نداره. قراره براش موتیلیتی بوست هم بگیرم. امیدوارم همه به مرادشون برسن.

خدابه ما بعد از سقط اول یه پسر هدیه کرد. اونموقع شوهرم ازمایش نداد اما من همه جوره چک شدم. بعدش هردومون خودمونو تقویت کردیم و ورزش کردیم. الان پسرم 4 سالشه. پارسال یه سقط دیگه داشتم. الان که فهمیدم همسرم مشکل داره خیلی نگرانم. دوست دارم زودتر مشکلش حل بشه. چون خودمم سنم بالارفته و ذخیره تخمدانم کم شده.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
منم دوتا سقط دارم. همسرم مشکل پیدا کرده. ایندفعه اقدام کردیم نشد. بعد آز دادیم که فهمیدیم. کلاس آ و ...

تعدادش عالیه و همین که اسپرم کلاس ای و بی داره جای شکره . خدا رو شکر یه کوچولوی ناز هم که داری.

دارو هم که استفاده کرده ان شاءالله بهتر می شه.

نگران نباش.

بعدم مگه چند سالته؟

البته جسارتا