2752
2734
عنوان

با مورفولوژی یک درصد و صد هزار اسپرم بدون کلاسa و b میشه باردار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18930 بازدید | 165 پست
سلام عزیزم. خب تا حالا چیکارا کردید؟ دی ان ای و مورفولوژی همسرت رو چه عددیه؟ برای نرمال شدنش کاری کر ...

مورفولوژی همسرم یک درصده. تعداد اسپرم هم 100 هزارتا هست. دکترها میگن به خاطر بیماری اریون در بچگی اینجوری شده. سریع وارد سیکل میکرو شدم. مرداد ماه تخمک کشی انجام دادم و 11 جنین برام تشکیل شد. مهرماه هم اولین انتقالم بود که منفی شد . حالا در انتظار انتقال دوم هستم . شما چندبار انتقال جنین داشتی؟

عزیزم ایشالاه خوب میشه منم شوهرم مورفو یک بود از یه مکمل دارویی استفاده کرد تنبلی تخمدانم من داشتم منم استفاده کردم خوب شدیم هر دو .شکل اسپرماشم تکامل نیافته بود که الحمدالله خوب شد اونم

09024373171

زنگ بزن به این خانم دکتر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. بله سه ماهشه 😘😘

عزیزم چقدر خوشحال شدم که مامان شدی😍

همسر منم مورفولوژی زیر یک و تعداد و تحرک بسیار پایینه که دکتر گفت فقط میکرو ،متاسفانه سه بار میکرو کردم که بار اول اصلا جنین تشکیل نشد و دو بار بعد تشکیل شد و انتقال دادن اما نشد که مامان بشم

یه سوال دارم به دی ان ای  اشاره کردی 

میشه توضیح بدی که چی هست و چجور ازمایشیه؟؟

2731
عزیزم چقدر خوشحال شدم که مامان شدی😍 همسر منم مورفولوژی زیر یک و تعداد و تحرک بسیار پایینه که دکتر ...

دی ان ای اسپرم یا دی اف آی همون موردیه که تأثیر مستقیم توی لقاح داره و هرچی از صفر بالا تر بره درصد شانس لقاح کم تره اگه از ١۴ بالا تر باشه احتمال بارداری طبیعی تقریبا وجود نداره و اگه از ٢۴ بالاتر بره دیگه اميدی به میکرو هم نیست. 

سلام خواهش میکنم  اونایی که مثل من منتظرن جواب بدن من شوهرم از اسپرم داده  الان شش ماهه میگن واریکوسل داره تحرک و تعداد پایین و مورفولوژی اخرین ازمایش۸درصد دکتر گفت واریکوسل عمل کنه تا یکم مورفولوژی بیاد بالا برا میکرو 

ینی طبیعی باردار نمیشم؟🙁

دوسال پیش هم حاملگی مولار داشتم

مورفولوژی هشت که برا میکرو خوبه دی اف آی چنده؟ 

عزیزم شما باچه دی اف ای میکرو کردیدکه مثبت شد؟ یادمه قبلا اگر اشتباه نکنم گفتید 56بوددرسته؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیزم شما باچه دی اف ای میکرو کردیدکه مثبت شد؟ یادمه قبلا اگر اشتباه نکنم گفتید 56بوددرسته؟

دی اف آی شوهرم موقع میکرو احتمالا حدود چهل بوده بعد از اون با رعایت رژیم مناسب تا ٢۴ هم اومد. با دی اف آی بالا میکرو کردن ریسکه. اما  اگه شوهرت حرف گوش میده با رژیم غذایی میشه دی اف آی رو تغییر داد. 

دی اف آی شوهرم موقع میکرو احتمالا حدود چهل بوده بعد از اون با رعایت رژیم مناسب تا ٢۴ هم اومد. با دی ...

بازم خداروشکر که با دی اف ای ۴۰ شده...حرف ک گوش میده اما نگرانم که بهترنشه وبالاتربره

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
دی اف آی شوهرم موقع میکرو احتمالا حدود چهل بوده بعد از اون با رعایت رژیم مناسب تا ٢۴ هم اومد. با دی ...

چطوربا ۴۰ برای شما میکرو کردن؟شیراز میکرونمیکنن بالای ۲۵

دی اف ای همسرشما ازهمون اول هم ۴۰ بود یا بالای ۵۰ بود شد ۴۰ ؟باراول که میکرومنفی داشتید چندبود؟

چطوربا ۴۰ برای شما میکرو کردن؟شیراز میکرونمیکنن بالای ۲۵

چون اصلا برای ما دی اف آی رو اندازه نگرفتن میکرو کردن بعد از اولین انتقال و سقط پنجمین اورولوژی که پیشش رفتیم با تعجب پرسید شما بدون آزمایش دی اف آی چجوری براتون میکرو کردن؟ 

فقط خدا بهم رحم کرد که جنین تشکیل شد. 

چهل رو هم حدودی دارم میگم 

من اسفند جنین هام تشکیل شد و حدودا  اواخر آبان دی اف آی 33 بود و چون شوهرم دارو مصرف می‌کرد میگم احتمالا اون موقع بدتر بوده. 

بعد حرف گوش نکرد شد ۴۵ دوباره حرف گوش کرد صد ٢۴ و باز گوش نکرد شد ۵٠ که مجبور شدیم بریم انتقال دوم. 

چون اصلا برای ما دی اف آی رو اندازه نگرفتن میکرو کردن بعد از اولین انتقال و سقط پنجمین اورولوژی که پ ...

اها پس شما انتقال دومتون هست ....فک کردم ازاول میکرودید.....پس بدون چک دی اف ای میکرو کردین وهشت ماه بعد دی اف ای 30 بوده وبعدشم 40 و50....بازم خدازوشکر

من شوهرم واریکوسل عمل کرده تازه شده15میلیون اسپرم 30درصد تحرک95درصد مورفولوژی 6ماهه گذشته هنوز دارو میخوره اما من باردارنشدم

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞