2752
2734
عنوان

با مورفولوژی یک درصد و صد هزار اسپرم بدون کلاسa و b میشه باردار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18930 بازدید | 165 پست
تعدادش عالیه و همین که اسپرم کلاس ای و بی داره جای شکره . خدا رو شکر یه کوچولوی ناز هم که داری. دار ...

33 سالمه. ذخیره تخمدانم 0.47 بود. خودم هم اضافه وزن دارم. به خاطر بچه نمیتونم برم ورزش. آخه تو شهر غریب ساکنیم بخاطر شغل همسرم. کسی نیست بچه رو نگه داره تا ما ازاد باشیم. البته امسال بزرگتر شده و باهم گاهی میریم پیاده روی. خلاصه هرکی یه مشکلی داره. هیچ کس بی مشکل نیست. فقط باید خدا یه نظری کنه. منم بخاطر تنهایی پسرم دلم میخواد خدا یه بار دیگه لطفشو شامل حالم کنه. شما هم نا امید نباش. من بدتر از شمارو سراغ دارم که ناامید نیستن. باید خودتونو تقویت کنین. دکتر خوب برین و مولتی ویتامینای خوب و درست مصرف کنین. انشالله خدا دلتونو بزودی شاد میکنه.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

اولین آزمایش شوهرمو نگاه کردم برای دو سال و نیم پیشه

اسپرم کلاس ای 21 درصد کلاس بی 34 درصد مورفولوژی نرمال 7سلام شوهر من تعداد اسپرم هاش 100 هزار تاست مورفولوژی یک درصد و اسپرم هاش فقط کلاس c .ما میکرو کردیم جواب نداد.یعنی جواب داد اما بچه سقط شد بعد از یک هفته .

گفتن به علت ضعف شدید همسرته. ما با این شرایط چیکار باید بکنیم ؟75 درصد

نمیدونم چرا این قدر افتضاح شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

33 سالمه. ذخیره تخمدانم 0.47 بود. خودم هم اضافه وزن دارم. به خاطر بچه نمیتونم برم ورزش. آخه تو شهر غ ...

مشکل شوهرم  ریشش معلوم نیست . برا همین نگرانم.بی علته. من اگه یکی داشتم باز خیالم راحت تر بود میترسم هیچ وقت نشه.

بعدم تو که خیلی جوونی 

ازشوهرمن 20میلیون دکترمیگه کمه.سرعتش وتعدادنرمالش 40درصده.

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2731

من 5ساله انتظارمیکشم ونشده.

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
مشکل شوهرم  ریشش معلوم نیست . برا همین نگرانم.بی علته. من اگه یکی داشتم باز خیالم راحت تر بود م ...

توکل بخدا کنین. دکتر خیلی خوب برین. پیش دکتر باقر لاریجانی برین. درسته دکتر غدد هست اما میگن خیلی کارش درسته.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

عزیزم توکل بر خدا.من با سیکل میکرو آشنایی ندارم ولی تا اونجا ک میدونم تو آی وی اف به این صورت هست که سالم ترین جنین هارو انتقال میدن معمولا دو یا سه تا رو و احتمال باروری رو میبرن بالا.من یکی رو میشناسم شوهرش قطع نخاع بود و با آی وی اف انتقال داد و الان یه دختر ناز داره.

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
ازشوهرمن 20میلیون دکترمیگه کمه.سرعتش وتعدادنرمالش 40درصده.

نفیس جون من شوهرم پایین تر از اینا بود دوبار باردار شدم.شوهرم تحرک کلیش 25 درصد بود.

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

وای چقدر ناراحت شدم ایشالا خدا مشکل ههمون رو حل کنه .منم  سه سال جلوگیری داشتم. البه ی بچه رو سقط کردیم که تو همون بار اول اقدام گرفته بود. الان که میخواستیم شروع کنیم به اقدام و آزمایش دادیم آز اسپرم شوهرم خیلی داغون بود کلاس آ نداشت و مرفولوژی هم 4 درصده کلاس ب هم پایین بود. دکتر چند تا قرص داده و گفته باز آزمایش بدیم یعنی ممکنه خوب بشه؟ به همسراتون بگید موبایلشون رو تا جای ممکن تو جیب شلوارشون نذارن

عزیزم توکل بر خدا.من با سیکل میکرو آشنایی ندارم ولی تا اونجا ک میدونم تو آی وی اف به این صورت هست که ...

قطع نخاعی فقط باعث میشه طرف نتونه رابطه برقرار کنه ربطی به کیفیت نداره.

خودشون به ما گفتن با این وضعیت باردار نمی شی

اما شیش ملیون گرفتن و انتقال دادن دوتا جنین بی کیفیت رو.

شوهر من اسپرم هاش نه کیفیت داره نه تعدد

وای چقدر ناراحت شدم ایشالا خدا مشکل ههمون رو حل کنه .منم  سه سال جلوگیری داشتم. البه ی بچه رو س ...

شوهر من اصلا گوش نمی کنه مدام گوشی پیششه

سر کار همش پای کامپیوتر.ان شاءالله مشکل شما هم حل بشه تا وضعش مثل شوهر من نشده از دکتر نوروزی وقت بگیر