2733
2734
عنوان

خانمایی که سابقه بچه با مشکل ژنتیکی داشتن بیاین با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 63774 بازدید | 468 پست

من  قبل از  بارداریم  مشاوره ژنتیک تو مرکز پارسه ژنکس انجام دادم . دکترم  گفته بود  جواب ها مشکوک هست،  به خاط  همین یه سری  بررسی ها و آزمایش هایی رو برام تجویز کرد ،  تا استرسی تو بارداریم نداشته باشم  الان یه پسرم صحیح و سالم  دارم و اول از خدا و بعد این  مجموعه سپاسگذارم

سلام پسر منم الان پنج سالشه 

بعد از تولد تشنج هاش شروع شد ام ار ای گرفتیم مغزش مشکل شدید داشت

من تو بارداری هیچ مشکل نداشتم

بچم Wes یا همان ngs رو دوبار روش انجام دادیم هیچی نشون نداد یک بار هم cgh array انجام دادیم مشکل نداشتن

بطن های مغزش گشاده 

علتی نفهمیدیم دکتر یونسی هم بهمون گفت پنج تا ده درصد احتمال بیماری هست تازه اگه ژنتیکی باشه آگه هم نباشه که هیچی

گزاشتم حامله شدم فقط خدا خودش کمکم کنه دعا کنید سالم باشه 

دو تا ام آر آی باید تو بارداری انجام بدم ببینیم مغزش سالمه یا نه خدا خودش کمکمون کنه بچه اولم خیلی زجر میکشه زندگی نباتی داره و با لوله غذا میخوره و نمیبینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام پسر منم الان پنج سالشه  بعد از تولد تشنج هاش شروع شد ام ار ای گرفتیم مغزش مشکل شدید داشت ...

😭😭😭😭😭😭😭 الهی بگردم چه قدر سختی کشیدی و میکشی خدا بهت صبر بده انشالله بچت خوب بشه عزیزدلم انشالله تو دلیت سالم باشه و مشکلی نداشته باشه عزیزدلم ❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹

2742
2738
خانوما منم یه مرده زایی تو ۳۰ هفته داشتم بنظرتون ژنتیکمون مشکل داره؟ آخه من به دکتر زنان میگم بنویس ...

سلام عزیزم منم تو هفته 40 مرده زایی داشتم بچمو دادیم ازمایش پاتولوژی گفتن کروموزوم پی 10 تشکیل نشده و الان 2ماهه میگذره و تازه رفتیم برای ازمایش ژنتیک 7 میلیون هم هزینه اش هست توهم حتما برو

سلام پسر منم الان پنج سالشه  بعد از تولد تشنج هاش شروع شد ام ار ای گرفتیم مغزش مشکل شدید داشت ...

چنده بطن های مغزش؟تو سونو های بارداری مشخص نشد؟

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
سلام عزیزم منم تو هفته 40 مرده زایی داشتم بچمو دادیم ازمایش پاتولوژی گفتن کروموزوم پی 10 تشکیل نشده ...

میگم گلم تو همه سونو و آزمایش و ان تی ها بچت سالم بود هیچ تشخیصی نذاشته بودن؟

تو هم مثل من ناگهانی بچت مرد؟

من حرکت نکرد رفتم گفتن مرده

ما پاتولوژی ندادیم فقط جفت رو دادیم که اونم هیچی نفهمیدن

به دکتر هم گفتم گفت وقتی زایمان کردی بچه اگه از نظر شکل و ظاهر مشکلی نداشته باشه ما شک نمیکنیم

بعد پرسید که فامیلین گفتم نه

یکیم گفت تو فامیلو اطرافیان بچه مشکل دار هست گفتم نه

گفت آزمایش ژنتیک نیازی نیس..

نمیدونم والا این دکترا واقعا چیکار میکنن!

2706