2752
2734
عنوان

خانمایی که سابقه بچه با مشکل ژنتیکی داشتن بیاین با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 64215 بازدید | 468 پست
سلام به همه.  چقددددر داستان‌هاتون شبیه من هست. فکر نمیکردم کسی شرایط منو داشته باشه. بیایین ل ...

عزیزم انشالله که ژن معیدب پیدا بشه ودیگه براتون تکرار نشه !خانومی ژنتیک خیلی بده چون اصلا درمان نداره فقط خداباید صدامونو بشنوه وکمک کنه

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز دخترم که سه ماهشه هی میخواد غلت بزنه اخه تازه یاد گرفته امروز چهار بار این کارو کرد اما چون می ...

میفهممت گلم میفهممت‌‌‌....

من دیگه سِر شدم، انگار دکمه احساسم رو به عمد ضعیف کردم. دیگه خیییلی خوشحال یا خیییلی ناراحت نمیشم. ولی امیدم به خداست وگرنه که از پا درمیام. 

خیلی سخته دکتر سر بچه ۲۴ روزه رو مثل توپ بالا پایین کنه بعد بگه این چرا اینجوریه؟! چرا واکنش نداره؟! واقعا سخته. 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
عزیزم انشالله که ژن معیدب پیدا بشه ودیگه براتون تکرار نشه !خانومی ژنتیک خیلی بده چون اصلا درمان ندار ...

ممنونم گلم. ان‌شاءالله. 

راستش دکتر ژنتیک گفت اون آزمایش ۷۰ درصد احتمال داره به جواب برسه که در اون حالت میتونی تحت نظر باشی و باردار بشی. ولی ۳۰ درصد هم ممکنه به جواب نرسه که... مهم نیست. واقعا خیلی برام مهم نیست. فقط میخوام تا جایی که میتونم دخترم رو توانمند کنم. کم‌کاری نکنم که بعدها عذاب وجدان نداشته باشم. 

ماها فقط یه گزینه داریم و اونم قوی بودنه. 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
2731
ممنونم گلم. ان‌شاءالله.  راستش دکتر ژنتیک گفت اون آزمایش ۷۰ درصد احتمال داره به جواب برسه که د ...

عزبزم ماالان کلی هزینه کردیم ومشکل مون پیدا شد اما چه فایده باز میگن طبیعی باردار شو توبارداری cvsبده یاهم که تخمک اهدایی بگیر که خودم همه اینارو میدونستم ژنتیک درمان نداره فقط باید خدا بخواد تابشه انشالله که مشکل شماهم حل بشه

خواهر شوهرم ازدواجش دختر خاله پسر خاله بود دختر بزرگش لرزش شدید داره  دختر کوچیکش مغزش کوچیک ...

خانوم الب شما نوشتین دختر بزرگش لرزش شدید داره یعنی چی؟

میشه راجع بهش توضیح بدین

خانوما منم یه مرده زایی تو ۳۰ هفته داشتم بنظرتون ژنتیکمون مشکل داره؟

آخه من به دکتر زنان میگم بنویسه میگه فقط یبار این آزمایش رو میدن شمام قبل ازدواج رفتین ولی من یادم نمیاد رفته باشم..خودشم میگه فامیل نیستین نیازی نیس

ولی من تو همین سایت ها خوندم که کسایی که مرده زایی داشتن هم باید آزمایش ژنتیک برن

اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه ممنون

خانوما منم یه مرده زایی تو ۳۰ هفته داشتم بنظرتون ژنتیکمون مشکل داره؟ آخه من به دکتر زنان میگم بنویس ...

عزیزم بهتره آزمایش های ایمنی انعقادی بدی شاید خونت غلیظه ولازم باشه توبارداری بعدی آسپرین وآمپول هپارین بگیری !امیدوارم دیگه برات پیش نیاد 

عزیزم بهتره آزمایش های ایمنی انعقادی بدی شاید خونت غلیظه ولازم باشه توبارداری بعدی آسپرین وآمپول هپا ...

نازلی جان من الان کلی آزمایش دادم آخه این اتفاق یک هفته مونده به عید برام افتاد و امسالم سیاه شد از ناراحتی و غصه این ۴ ماه رو فقط دکتر و آزمایش بودم دنبال دلیل  که چرا تا ۸ ماه بچه سالم بود و یهویی مرد..غلظت خون کمی دارم و مشکل ایمنی مشخص شد ولی هر دکتری یه نظر میده یکی میگه حتما به این دلیل بچت مرده یه دکتر دیگه میگه اصلا ممکن نیس چون مشکل ایمنی باعث میشه تو همون ماه های اول بچه سقط بشه که مال تو هم سقط نشده و مرده و دلیل دیگه ای داره که نمیتونیم پیداش کنیم..اون دکتری که گف به این دلیل مرده بهم لنفوسیت تراپی زیرجلدی رو تجویز کرده و من هم یک جلسه رفتم هزینش هم یک میلیون شد و گفته دو جلسه دیگه باید برم بعد اون اقدام به بارداری کنم..ولی این یکی دکترا هم میگن اصلا لنفو تراپی نکن خطر مرگ داره عواقبش بیشتره و احتمال زیاد جواب نگیری و همینطوری با مصرف آسپرین آزاد بذار...تا حالا ۱۳ تا دکتر رفتم هیچکدوم نه دلیلی بهم گفتن نه نظرشون یکیه

گیج شدم کلا نمیدونیم چیکار کنیم..

بچه اولمم بود که مرد کلا داغون شدیم

الان بنظرتون چیکار کنم؟

کمکم کنید خانوما با راهنماییاتون

نازلی جان من الان کلی آزمایش دادم آخه این اتفاق یک هفته مونده به عید برام افتاد و امسالم سیاه شد از ...

عزیزم خیلی نارحت کننده است صبور باشید زمان باعث میشه اروم بشین !ممکنه بخاطر غلظت خونی که دارین جنین مرده!اما بهتره شما تایپک های مرده زایی وسقط در ماه های بالا بخونین انشالله کمک تون میکنه 

امیدوارم هرچی زودتر مشکلتون حل بشه

خانوم الب شما نوشتین دختر بزرگش لرزش شدید داره یعنی چی؟ میشه راجع بهش توضیح بدین

سلام

خواهر شوهر من رفتم پیشش بهم گفت از که دادان 

از سمت خانواده مادری ژن معیوب دارن 

چون دختر خاله وپسر خاله هستند اینطور شده 

بچه اولشون تو س سالگی بیماریش مشخص شد از بچگی لرزش خفیف و تا بزرگ سالی حاد دارن 

اگه دارو خارجی نخورن فایده ایی نداره 

دختر کوچیکش مغزش کوچیک دیر رسد میکنه 

و اینکه من الان از این چیزا میترسم 

ازدواج خودم دختر عمو وپسر عمو هستیم

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی