2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مهربونی و محبت

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
فگر میکردم دوستم داره ولی تا الان چند بار بهم گفته پشیمون شده

وای چه بد 

اگه واقعا پشیمون شده تا دیر نشده از هم جدا شید 

چجوری آشنا شدید؟ 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
وای چه بد اگه واقعا پشیمون شده تا دیر نشده از هم جدا شید چجوری آشنا شدید؟

چند  بار بهم گفته اشکمو در اوروه بهد گفته عصبی بودم یه چیزی گفتم 

داییم معرفیمون کرد اون خودش پسندید و بعد من جواب دادم 

من از اون مهربون ترم اخلاقم خیلی بهتره ولی اون عصبی بشه خیلی فحش میده

فحش داد خودت مظلوم کن ساکت بزار دلش بسوزه

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
چند بار بهم گفته اشکمو در اوروه بهد گفته عصبی بودم یه چیزی گفتم داییم معرفیمون کرد اون خودش پسندید ...

چه بد 

بنظرم برید مشاوره 

بد دهنه؟ دست بزن داره؟

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
فحش داد خودت مظلوم کن ساکت بزار دلش بسوزه

وقتی حرفاشو میزنه چه فایده داره من دلم نمیخواد این حرفا را بشنوم همش میگه تو اونجوری نبودی من میخواستم سعی کردم تا جایی که عصبیش نکنم

2706