2733
2739
عنوان

به نظر شما طبیعیه😔

281 بازدید | 14 پست

خانمای گل سلام من ۲۴تیر به دلیل بارداری پوچ تو هفته ۸هفتگی سقط داشتم خانم دکتری که وقت وسقطم بود گفت همش دفع شد منم تاهفته پیش خونریزی و لکه بینی داشتم اوایل شدید کم کم کمتر شد و لکه بینی و بعد کلا قطع شد بعد از گذشت ۴روز الان سه روزه خوتریزی خیلی شدید گاهی خیلی لخته و غلیظ دارم دلیلش چیه ایا طبیعیه؟

وقتی که بمیرم هرچندم محکم بغلم کنین حس نمیکنم

برو سونوگرافی بقایا بده ببینن دفع شده یا نه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

بارداری پوچ که بقایا نداره.لخته تشکیل شده تو بدنت..تا یکی دوتا پریود کاملا برطرف میشن.ولی سونو برو محض اطمینان

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
عزیزم رحمت رو باید با خوردن غذاهاییی که مخصوص بعد زایمانه تمیز می کردی احتمالا خون ریزی قبلیت فقط خو ...

چرا روز سقطم تو بیمارستان جفت و یه خورده تیکه ازم دفع شد دوباره روز بعدم تو خونه دوتا تیکه دفع شد 

حتما حتما برو ی سونو بده. منم نمیدونستم ک بعد سقط باید سونو بدم بعد دوماه فهمیدم وقتی رفتم گفت ی لخت ...

شما هم خونریزی زیاد داشتی؟

شنبه میرم دکتر ممنون از راهنمایی هاتون اخه خودمم خیلی ضعیفم چون تو دوران بارداریم ویار شدید داشتم معدم جوری شده که نمیتونم زیاد بخورم کلا همش سرگیچه دارم

2706