2733
2734
عنوان

کسانی که مشکل سفیدی مو دارند بیان بخونن...

| مشاهده متن کامل بحث + 195597 بازدید | 104 پست

واي زالو، خيلي بايد وحشتناك باشه، كاش بجاي زالو، چيز ديگه بود،،،، منكه وحشتناك موهام سفيد شده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زالو نه درد داره نه وحشتناک هست خیالت راحت

چندش كه هست نيست؟ 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
عزیزم زالو نه درد داره نه وحشتناک هست خیالت راحت

شما خودت زالو انداختي؟ ميشه از حسش بگي

شما ها کلا علم پزشکی و عملکرد دانشمندا رو بریدین زیر سوال 😐 آفرین 

یه کم تحقیق بکنید میبینید که علم جدید هیچ بیماری رو نمیتونم کاملا درمان کنه .فقط تنها لطفی که میکنه بیماران رو معتاد به مصرف قرص ها میکنه و شما کجا دیدید مثلا علم جدید بتونه ضعف معده یا مشکلات معده رو درمان کنه.هر کسی مشکل معده داره یه عمر داره قرص مصرف میکنه و یک روز مصرف نکنه باز همونه

شما ها کلا علم پزشکی و عملکرد دانشمندا رو بریدین زیر سوال 😐 آفرین 

من به شخصه به عنوان فرزند دو پزشک متخصص و جراح این مملکت که هر کدوم جزو چندین نفر رشته خودشون هستن انقدر جنگیدم تا بالاخره پدر و مادرم رو هم بردم دکتر طب سنتی!موضوع اینه که جوووووواب میده.ده بار به چشم خودشون دیدن چیزایی که در طب جدید درمان نداره درمان شد.مثلا کم کاری تیرویید...مثلا کولیت اولسروز.مثلا زخم معده جا زدن افتادگی رحم فقط با دو انگشت... درمان انواع عفونت ها که به انتی بیوتیک قوی هم جواب نمیداد بدون انتی بیوتیک فقط با عرق یک گیاه...

طب سنتی رو از ما گرفتن که طب قلابیشونو با نااااااز و عشوه به ما غالب کنن.الان مامان بابام خیلی از تجویزاشون رو تغییر دادن.طب مدرن نوپا هست طب سنتی قدنت چندهزار ساله داره و تمام سعی و خطاهاشو کرده الان یه طب نسبتا کامله.

2738

من ۲۲سالمه موهام خیلی سفیده از ۱۵ سالگی تقریبا شروع شد ارثیه خیلی دوست دارم موهام یک دست و بدون سفیدی باشه الان مجبورم تا ریشه موهام درمیاد رنگ کنم ،ولی از زالو میترسم و چندشم‌میشه فکرشو میکنم خارش میگیرم   

ولی هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد  

‏لقمه های مامانم شبیه آوازهای شجریانه باید ی ربع نون خالی بخوریم تا برسیم به مواد اصلیش

من در عرض دو ماه کلی موی سفید جدید قسمت شقیقه هام‌در اوردم تو اون دو ماه یه دارو برا ریزش مو‌میزدم که فک کنم از اونه برا همین خیلی امیدوارم این سفیدا سیاه بشن چون تازه دراومدن

حالا ایشالا دو ماه دیگه نتیجه رو میگم

ولی موندم همینطور برم‌مراکز طب سنتی بگم برام زالو بندازین میندازن؟؟؟

ایاک نعبد و ایاک نستعین
یه کم تحقیق بکنید میبینید که علم جدید هیچ بیماری رو نمیتونم کاملا درمان کنه .فقط تنها لطفی که میکنه ...

خانومی اگه هلیله سیاهو با پوکه کپسول و بدون مکیدن بخوریم چطوره؟آخه نوشتین حتما مکیدنی ولی خیلی بدمزه و غیر قابل تحمله😨