2737
2739
عنوان

کسانی که مشکل سفیدی مو دارند بیان بخونن...

| مشاهده متن کامل بحث + 195573 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کپی کپیشو دیدم منم

اون گفته بود آخرش کپی کرده من درست نخونده بودم تا تهشو! 😅

دیگه نشد پستمو ویرایش کنم.

اون اومده حرف این خانمو کپی کرده و گفته اینو از یه کاربر دیگه نوشتم

حالا درکل راست و دروغشو نمیدونم😁

23سالمه و تارهای سفید دارن پیدا میشن،انقد که حرص میخورم😖 روغن سیاهدونه رو به کل سر بمالیم یا ریشه ...

سلام شما انجام دادید نتیجه گرفتید؟منم میخواستم روعن سیاه دانه استفاده کنم لطفا جواب منا بدید😥

2738
من در عرض دو ماه کلی موی سفید جدید قسمت شقیقه هام‌در اوردم تو اون دو ماه یه دارو برا ریزش مو‌میزدم ک ...

سلام منم دقیقا حس میکنم ازوقتی برای ریزش موهام آمپول زدم سفید شدن، شما نتیجه گرفتید درمان سفیدی مو؟ 

یه کم تحقیق بکنید میبینید که علم جدید هیچ بیماری رو نمیتونم کاملا درمان کنه .فقط تنها لطفی که میکنه ...

نه این همه مریضو شما درمان میکنید؟چجوری اینو میگی؟این همه پیوند و عمل.حتی درمان  و کنترل ی سری از سرطانها.درمان ایدز.فقط منتظرید ملت بیان آشغالهای عطاری رو بخرن (البته نه کلی چون یسریش به اندازه محدوده فقط برای کنترل خوبه نه درمان) و بخورن و بجای درمان ی جا صدجای دیگه بهم بریزه مخصوصا معده و گوارش که  مثلا با همین هلیله که کسی تاثیری ازش ندیده (همینجا هم گفتند تاثیر نداشته) معده چقدر بهم میریزه!تازه گرونتر از دارو و دکتر متخصص هم درمیاد

من به شخصه به عنوان فرزند دو پزشک متخصص و جراح این مملکت که هر کدوم جزو چندین نفر رشته خودشون هستن ا ...

آره ارواح عمت   نمیگی با این حرفا شاید باعث بشی یکی درمان دردشو عقب بندازه یا ول کنه و عواقبش بیوفته گردن تو؟