2733
2739
عنوان

کسانی که مشکل سفیدی مو دارند بیان بخونن...

| مشاهده متن کامل بحث + 195597 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودم این مشکل رو نداشتم گلم ولی به خیلی ها که تجویز کردم همگی نتیجه گرفتن

سلام سهیلا جون، برای آقایی که بالای ۴۰سالشه ولی از 28سالگی موهاش شروع به سفید شدن کرده فکر میکنید موثر باشه ؟ 

من در عرض دو ماه کلی موی سفید جدید قسمت شقیقه هام‌در اوردم تو اون دو ماه یه دارو برا ریزش مو‌میزدم ک ...

سلام عزیزم

این درمان سفیدی مو رو انجام دادید؟ به نتیجه ای رسیدید؟ 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2738

سلام به همگی

من می خوام تجربه خودم رو بهتون بگم 

اول از همه اینکه من چهل سالمه . موهام قهوه ای تیره و تقریبآ پرپشته . از بیست سالگی موهام شروع به سفید شدن کرد که علتش بیشتر ارثی بود البته مشکلات مالی و بزرگ کردن دو فرزند هم مزید علت شده بود به طوری که هشتاد درصد موهام کامل سفید شد و ماهی دو بار موهام رو رنگ می کردم . دیگه خسته شده بودم و دنبال راه حل بودم که با تحقیق زیاد در اینترنت به هلیله سیاه رسیدم

و از ششماه پیش این روش درمان رو استفاده کردم

هر روز صبح یک عدد هلیله سیاه را داخل یک لیوان آب انداخته و کناری می گذاشتم تا فردا صبح روز بعد ناشتا بلافاصله بعد از بیدار شدن . هلیله سیاه نرم شده را دو قسمت کرده و همراه آب درون لیوان که عصاره هلیله رنگش رو هم کمی قهوه ای کرده بود مثل قرص قورت می دادم

نتیجه : بعد ششماه موهام از کاملا سفید به کاملآ خاکستری تغییر رنگ داده به طوری که همه متوجه تغییر رنگش می شن . به نظر می یاد تا یکی دو سال دیگه موفق به برگشت رنگ کامل موهام بشم . پشتکار و استفاده هر روزه از هلیله سیاه خیلی مهم هستش . امیدوارم تجربه من کمکتون کنه و بعد یک سال دیکه نتیجه قطعی اگر گرفتم دوباره اطلاع میدم

سفيد شدن موهاي من به سن و سالم ميخوره

منتهي وراثتي كه نگاه كنيم نه

چون پدرم توي ٨٤-٨٣ سالگي هنوز موي سياه هم داره و منم تازه چند ماهه موهاي سفيدم نمايان شدن، ٤٣ سالمه

مال من عصبيه به خاطر مشكلات خانوادگي

براي اين نوع سفيد شدن ممكنه راه حل بدين؟

ببخشید استارتر عزیز یه تاپیک داشتین درباره محلول رشد مو چون اون قفل هست اینجا پیام میدم خدمتتون

اول ممنونم ازتون ک تجربه خودتونو در اختیار سایرین بی منت قرار میدین

دوم اینکه اون محلول رو برای مژه هم میشه استفاده کرد؟