2737
2734

چراخدا یباریباردرحقم خوبی نمیکنه منوبکشه چراباید زنده باشم نفس بکشم مگه نمی بینه ‌‌‌‌‌من تودنیاش زیادیم میخواستم به دخترم بفهمونه قلبشومحکم  بگیره 😭😭😭😭نمیخوام عاشق باشه پس مینویسم مینویسم درداموکه اگه مادرش یه روز نباشه بخونه ببینه مواظب خودشوقلبش باشه  باید بدونه عشق ویرانش میکنه باید بدونه قلب چیزی نیست که خوب بشه عشق چیزی نیست که فراموش بشه اگه صدسالم بگذره بازم قلبت از دوریش تیرمیکشه حتی اگه اون نخواستت اگه نابودت کردبازم عشقته اگه بد بودبازم عشقته گاهی نی نی سایت خاموش میخوام بدن. کلمه ای حرف میشه دفترچه خاطراتم که فقط خودم حرف بزنم بزنم   من اینجادرداموخالی میکنم نمیخوام کسی حرف بزنه نمیخوام هیچ کس چیزی بگه 

‌بغلم کن که هوا سوز فراوان داردبدن یخ زده ام حال پریشان دارد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در خاطرش نیست ولی خوب به خاطر دارم در آغوش خودم قول نرفتن میداد

😭😭😭😭منوباقولاش اروم میکردمن خیالم راحت بوددنیازیروروبشه تنهام نمیزاره

2731
😭😭😭😭منوباقولاش اروم میکردمن خیالم راحت بوددنیازیروروبشه تنهام نمیزاره

براهمینه که میگن به حرف سرا و وعده وعیداشون نگاه نکنید 

ببینید تو عمل چقدر برات تلاش میکنند

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2740
براهمینه که میگن به حرف سرا و وعده وعیداشون نگاه نکنید  ببینید تو عمل چقدر برات تلاش میکنند

تلاشومن عاشق کردم انقدر بدشکستم که هنوزم سرپانشدم من هنوزم افتادم من هنوزم ضعیفم بال پرم شکسته مگه نمیگفت کبوترمنی چراپال پرکبوترشوشکست

براهمینه که میگن به حرف سرا و وعده وعیداشون نگاه نکنید  ببینید تو عمل چقدر برات تلاش میکنند

من به عملش نگاه کردم همه میگفتن مجنونته

ولی بازم تموم شدیم

به حرف و عمل به هیچیشون نباید اعتماد کرد

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
تلاشومن عاشق کردم انقدر بدشکستم که هنوزم سرپانشدم من هنوزم افتادم من هنوزم ضعیفم بال پرم شکسته مگه ن ...

این حالت طبیعیه به خودت زمان بده سوگواری کن گریه کن بعدش حالت خوب میشه گذر زمان همه چیزودرست میکنه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
وای تو داری روانی میشی اگه صلح میدونی ب خودت کمک کن دخترت مادر مهربان میخواد نه ی مادر افسرده

هستم روانی خیلی وقته خوب نیستم گاهی لبریز میشم میشکنم هق هق میکنم جیغ میکشم من این نبودم وقتی رفت این شدم میخوام عاشق نشه دخترم 😭😭😭اون مهربون مظلومه کاش عاشق نشه

هستم روانی خیلی وقته خوب نیستم گاهی لبریز میشم میشکنم هق هق میکنم جیغ میکشم من این نبودم وقتی رفت ای ...

دختر داری مگه؟

2706