2733
2739
عنوان

کسانی که مشکل سفیدی مو دارند بیان بخونن...

| مشاهده متن کامل بحث + 195557 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موها که سفیدی شون ژنتیکی است من خودم با خانواده مادری 90 درصد موهام سفیده ولی ویتامین بی می خورم و شامپو سبوس برنج پرمون که سبوس برنج و  سرشار از ویتامین بی هست را می زنم جلوگیری می کنه از زود سفید شدن مو نه اینکه موها رو سیاه کنه 

2731
سلام به همگی من می خوام تجربه خودم رو بهتون بگم  اول از همه اینکه من چهل سالمه . موهام ...

بیخشید شما که اینطور مصرف میکردین، هلیله که خیلی سفته‌.یک شب ک توی آب بمونه بازم سفته.خب اینطوری مشکلی واسه هضمش پیش نمیاد؟ مثل سنگه واقعا

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
2740
حالا شاید جواب داد اخه این دانشمندا درمان هیچی رو نتونستن پیدا کنن هیچس شما یه مورد بیماری نام ببر ک ...

اگر به سالهای قبل برگردید متوجه میشید خیلی بیماری های لا علاج را درمان کردند الان هم خیلی از سرطانی ها خوب میشن 

زمان میبره ولی هیچگاه علم جای خرافات را نخواهد گرفت من این روش را امتحان کردم و بیفایده بود یک سال ادامه دادم 😑 

موهای سفیدم هم بیشتر شدن 

و فرقی نکرد ۱سعی کنید کمتر رنگ و دکلره بزنید 

۲حرص نخورید ۳ این ژنتیکه و در آخر اگر چیزی بود براش ژاپنی ها تا کنون کشف کرده بودن با این همه علم گیاهی