2777
2789
عنوان

بیاین یه لحظه

80 بازدید | 8 پست

سلاام. یه پسری تو محل کار بهم پیشنهاد دوستی داد. دو هفته ام دوست بودیم. ولی بعد دو هفته گفت که بهت حس همکاری دارم فقط. اصلا انگار آب یخ ریختن روم. انقد ناراحت شدم. همش ذهنم درگیره. در حالی که همش خانومم و عشقم و.... می گفت. دیروز ازش پرسیدم چرا اینجوری گفتی. گفت ما به هم نمی خوریم. مسیرمون جداست. داغونم چی کار کنم 

عیبی نداره اخه از همون اول کار از دل مایه گذاشتی اینه که یه خورده سوزش داره ولی تجربه خوبیه دفعه دیگه تا مطمئن نشدی از دل مایه نزار 

آخ چقد ما زنا ساده ایم 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
اون خانوم و عشقم تیکه کلامشون به ۱۰۰تا دختر میگن... شما زود باور و وابسته شدی... 

خودشم گفت به همه می گم. ولی من دوستش دارم. حالم بده. خودشم فهمیده. همش می گفت دلم تنگ شده واست و..... 

خودشم گفت به همه می گم. ولی من دوستش دارم. حالم بده. خودشم فهمیده. همش می گفت دلم تنگ شده واست و.... ...

خب چه فایده واسه سرگرمی و وقت تلف کردن اکر خودت مشکلی نداری باهاش بمون ولی کاری نکنی که فردا پشیمون بشی. حداقل واسه خودت ارزش قائل باش زیادم وابسته نباش که ضربه سخت بخوری. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
خب چه فایده واسه سرگرمی و وقت تلف کردن اکر خودت مشکلی نداری باهاش بمون ولی کاری نکنی که فردا پشیمون ...

اون گفت اصلا نمی خواد. حتی بهش گفتم نمی خوای بیشتر فکر کنی گفت ما مسیرمون جداست از هم. ولی من دوستش دارم. دلم تنگ میشه. 

عیبی نداره اخه از همون اول کار از دل مایه گذاشتی اینه که یه خورده سوزش داره ولی تجربه خوبیه دفعه دیگ ...

خب حالا چی کار کنم. دوستش دارم. دلم تنگ میشه واسش. به خودشم پیام دادم. گفتم حالا من با این وابستگی و دلتنگی چی کار کنم. جواب نداد 

2804
خب حالا چی کار کنم. دوستش دارم. دلم تنگ میشه واسش. به خودشم پیام دادم. گفتم حالا من با این وابستگی و ...

برای دلبستگی زود اقدام کردی 

برا فراموش کردنش باید تلاش کنی 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد