2777
2789
عنوان

دلم سوخته خیلی 😢

298 بازدید | 31 پست

سلام 

من باردارم

دیروز خبر بارداریمو ب خانواده همسر دادیم 

جدا از این ک همشون گفتند میخاستی چ کنی اشتباه کردی 

پسر خواهر شوهرم گفت زندایی کاشکی این یکیام پسر باشه 

خواهر شوهرم در جوابش گفت مامان جان معلوم نیست خدا رحمش ب کدوممون اومد ک پسری داد بهش مگههمه مثل مامانتن دوتا پسر بیارن 

خیلی دلم شکست و ناراحت شدم 

خدا کنه بچم پسر باشه حداقل اگ حرف زدن بزنم تو دهنشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804
بیخیال توجه نکن...منم باردارم...مهم خودت و شوهرت هستین.مگه دختر چشه؟؟؟؟ دختر روشنایی و ابادی خونه هس ...

اتفاقا خیلی دختر دوست دارم 

ولی خدا کنه پسر بشه ک برای همیشه لال بمونن خودش و مادرش

سلام بهش فکر نکن انشاالله تو دلیت هم صحیح و سالم به دنیا میاد و روزهای عالی باهم میگذرونید

اینا که اینطور حرفایی میزنن کارشون گیر یه خانواده دختردار میفته

دیدم که میگم 

زمان ثابت کرده همتونو...
2805

تبریک میگم ولی گلم جنسیت بچه هیچ فرقی نداره مهم تربیتش هست. کاش همون موقع گفته بودی ولی من دوست دارم بچه ام دختر باشه که هر دو جنس را داشته باشم

خدایا شکرت، تلاش هام جواب داد و به اون چه می خواستم رسیدم. اومدم امضای قبلی رو پاک کنم ولی دلم نیومد. به نظرم اسم انسان های ارزشمندی داخلش بود حتما بخوانید  دیدین مد شده مینویسن:⛔️مورد داشتیم دختره... 😐من بازم این موردا دارم 😍😁👌👈مورد داشتیم دختره سال 1312 شده بود اولین زن جراح ایرانی (سکینه پری)👈مورد داشتیم دختره سال 1289 نشریه دانش رو به عنوان اولین روزنامه نگار زن ایرانی منتشر کرد (مزین السلطنه)👈مورد داشتیم دختره سال 1338 اولین زنی بود که درجه سرتیپی ارتش شاهنشاهي رو گرفت (مرضیه ارفعی)👈مورد داشتیم دختره تبریز به دنیا آمد شده صاحب دیوان اشعار با بیش از2500 بیت شعر (پروین اعتصامی)👈مورد داشتیم دختره سال 1318 در 22 سالگی اولین زن خلبان ایرانی بود(عفت تجارتی)‼️نکته اش اینجاست که تا این سالها بیشتر جمعیت ایران بی سواد بودند.👈مورد داشتیم دختره شده سیمین بهبهانی شاعر غزل معروف دوباره می سازمت وطن 🇮🇷👈مورد داشتیم دختره مشهد به دنیا اومده شده انوشه انصاری اولین فضانورد ایرانی 🚀👈مورد داشتیم دختره شده مینو اختر زند عضو هیأت رئیسه دانشگاه سودرتورن استکهلم 🎓👈مورد داشتیم دختره شده مریم میرزاخانی ریاضیدان و استاد دانشگاه استنفورد👈مورد داشتیم دختره شده ماریا خورسند مدیرعامل شرکت تولید سخت افزار DELL در سوئد👈مورد داشتیم دختره شده ترانه رضوی پزشک گوگل ⛑👈مورد داشتیم دختره شده پروین ثابتی استادیار هاروارد👈مورد داشتیم دختره 23 سالشه بوشهریه و شده تنها دریانورد زن ایرانی (زهرا سالاریه) ⛴👈مورد داشتیم دختره شده شیرین عبادی جایزه نوبل صلح رو بردهو هزاران مورد دیگر....👈مورد داشتیم دختره شده فروغ فرخزاد که از بخش جزامی ها که کسی جرات نداشته پاشو بزاره یه پسر بچه به سرپرستی گرفت. 👏
چند وقتته؟ چندتا بچه داری؟

الان ۹هفته ام 

یه پسر ۱۱ماهه دارم 

اینو ناخواسته باردار شدم ولی دیگ نگفتم ناخواسته 

گفتم میخاستم هم بازی بشن 

همشون گفتن تندی باردار شدی فکر کردی دوباره پسر دار میشی از رنگ و روت معلوم دختر داری 

2801