2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
میکرو بلدینگ چیه؟اونم برا ابرو هست؟

میکرو برای ابرو های کم پشت خیلی بهتره ولی سن رو بالا میبره من فیبروز کردم دخترونه تر بشه ولی خب چون ب نظرم خیلی طبیعیه و اصلا معلوم نیست شاید میکرو کردم  میکرو قشنگ تره

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ جنگجوی غمگین💔
میکرو برای ابرو های کم پشت خیلی بهتره ولی سن رو بالا میبره من فیبروز کردم دخترونه تر بشه ولی خب چون ...

من چندسال پیش  چندبار قاب و سایه زدم متاسفانه بیشتر ابرو هام ریخت الانم مداد میکشم موندم چکار کنم

2804
یا خدا سرو برا چی میبرن؟!!!!!        

پشت سر رو میبرن تا موهای خودتو بردارن و بکارن بعد بخیه میزنن  بعد ک کاشتی تا یه هفته چشات باد میکنه و کبوده و درد وحشتناک داری  باید بخیه رو هر روز کرم بزنی برای حموم هم مشکل داری  در کل اگ مجبور نیستی اصلا کاشت رو توصیه نمیکنم تحملت باید بالا باشه   یه نوع کاشت هست خیلی گرون تره و توی اون انگار بخیه نمیزنن و موها رو دونه دونه میکنن و راحت تره من زیاد اطلاعی ازش ندارم 

من چندسال پیش  چندبار قاب و سایه زدم متاسفانه بیشتر ابرو هام ریخت الانم مداد میکشم موندم چکار ک ...

گلم بزن گوگل عکس ها رو ببین  کدوم رو دوست داری یا برو پیش یه نفر مشاوره بگیر ولی اگ خیلی ابرو هات کمه فک کنم یا باید تتو کنی ک دیگ از مد افتاده البته بازم از نظر من خوبه😂 یا بکاری