2733
2764
عنوان

فانتزیاتون رو بگین تا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 116 پست

اینکه مثل شوهرم تو زمینه شیمی متخصص بودم و باهم یه آزمایشگاه بزرررگ مواد شیمیایی داریم . یه دختر کوچولو هم داریم با روپوش سفید کنارمون عکس بگیریم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کتاب خوندم به اسم‌میرا جای که زندگی میکردن همه خونه ها شیشه ای بود حتی سرویس بهداشتی ‌‌هیچ جای پن ...

چه جالب و اشنا، نیازی به ساختن و تصور نیست میتونی توی خیلی جاها ببینیش،،، ولی اوکی

چه جالب و اشنا، نیازی به ساختن و تصور نیست میتونی توی خیلی جاها ببینیش،،، ولی اوکی

بخاطر همین آشنایی خیلی با این کتاب همزاد پنداری کردم مرسی ولی میشه رو‌شخصیت میرا تاکید بیشتر کرد ؟ تو این تصویرا اون اصلا نیستش 

یه کتاب خوندم به اسم‌میرا جای که زندگی میکردن همه خونه ها شیشه ای بود حتی سرویس بهداشتی ‌‌هیچ جای پن ...

چ کتاب باحالیه🤩

دلم میخاد دخترام عروسای رونالدو بشن و جذبش میکنم همیشه و دکتر و ورزش کار بشن 

متاسفم نمیتونم ادم های معروف رو بزارم، میتونی بجاش یه بیمارستان فکر کنی که توش دکترن و کار میکنن

ببین نویسنده س کیه

2706