2733
2764

مانتو یا کتونی شال چی خیلی جدید و قشنگ ترنده‌ 

نامزدمینا. میخوان. عیدی بیارن واسه قربان نمیدونم چی بخرم 

خودش میگ میخوام ی چیز جدید و شک بخرم چی مد نظرته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لطفا عکس بذارید

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  
عیدها که میاد مادرشوهرم اینا بدوبدو می‌کنن برای جاری جدیدم کادو بخرن  نمیدونم چرا برای من هیچ ...

احتمالا" برمیگرده به همسرتون. همسر من برام کاری نکرد چون خیلی به جزییات و مناسبتا توجه نمیکرد ولی برادرش برای هر مناسبتی به خانواده تذکر میده و رو کارشون نظارت میکنه

درخواست دوستی قبول نمیکنم🌸
آره واقعا همسرم میخواد ساده بگیره گندش رو درمیاره 

همون دیگه. والدین سنتی همیشه دنبال صرفه جویی و ساده گرفتن مراسما هستن. اگه فرزندشون بهشون فشار نیاره هیچ کاری نمیکنن بخصوص اگه در زمینه عروسداری و داماد داری تجربه کمی داشته باشن. الان هم برادرشوهرتون بهشون تذکر میده( که احتمالا" نامزدش بهش یاداوری میکنه) و هم تجربشون بیشتر شده.  احتمال زیاد شما هم مثل من تو دوره نامزدی، مناسبتها و رسوم رو به همسرتون یاداوری نمیکردین

درخواست دوستی قبول نمیکنم🌸
2706