2733
2739
عنوان

موسسه نسل امید و خطای دکتر طهماسب پور

| مشاهده متن کامل بحث + 41397 بازدید | 66 پست
خب شما میگی برای سلامت جنین باید پول خرج کرد!! درست اما ب روش درستش. مطمئنا بیمه شما هم مراکزی داره ...

نه بیمه من چنین مراکزی نداشت. عزیزم دنیا خیلی بزرگتر و عجیبتر از وسعت دید ماست. همه شبیه ما نیستن همه قرار نیست کیفیت زندگیشون مثل ما باشه. شرایط متفاوته خدا توراهیت رو بهت ببخشه برات خوشحالم که مثل من نبودی. از ته قلبم میگم چون خیلی کشیدم. 

برای سلامت بچم دعا کن که فکر و ذکرم پی داروهاییه که مجبور بودن استفاده کنم تا بچمو اینبار نگه دارم.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ا؟شمابارداري؟طبيعي باردارشدي مانتراجون؟

عزیزم سل فری قطعیه. خیالت راحت باشه. 

آره عزیزم خوشبختانه طبیعی باردار شدم.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر جنسیت اول که اشتباه گفته بود چی بود 

ولی منم حرفتو قبول دارم منم رفتم نسل امید فقط جنسیت رو اومد گفت کارهای مهمتر رو یه خانم که سرشناسم نبود اپجام داد لامصب بیمه هم قبول نمیکنه خودشونو راحت کردن 

کاش سونوی صدری میرفتم که برخوردشونم عالی بود 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2742
نه بیمه من چنین مراکزی نداشت. عزیزم دنیا خیلی بزرگتر و عجیبتر از وسعت دید ماست. همه شبیه ما نیستن هم ...

ایشالا از این ب بعد هم خود خدا هوای خودتو نینیتو داشته باشه گلم. شما شرایط خاصی داری و باید مدام زیر نظر باشی. ایشالا این مرحله از زندگیتم ب سلامت میگذرونی

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
عزیزم سل فری قطعیه. خیالت راحت باشه.  آره عزیزم خوشبختانه طبیعی باردار شدم.

مانترا جان برای من غربالگری مرحله دوم نوشته اگه بشه نمی خوتم نسل امید برم جای دیگه که خوب باشه سراغ داری 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
مارال جون خدانکنه شرایط خاص باشی.  شرایط خاص رو من داشتم که ماهی چند میلیون فقط پول داروهامه. ...

وای چقد سختی کشیدین. الهی که نی نی تون صحیح و سالم بیاد بغلتون. خیلی غصه خوردم برات😢😢😢

مانترا جان برای من غربالگری مرحله دوم نوشته اگه بشه نمی خوتم نسل امید برم جای دیگه که خوب باشه سراغ ...

من آزمایش خون رو دنا رفتم ازمایشگاههای پارسه و سعید هم عالی هستن. 

سونوگرافی رو فاطمه مهتاب قربانی سونوگرافی نیلو. دنا و نیلو جفت هم بود بخاطر همبن اونجا رفتم. هزینش هم عالی بود. سونوگرافی 140 تومن بدون سی دی. 

2740
ایشالا از این ب بعد هم خود خدا هوای خودتو نینیتو داشته باشه گلم. شما شرایط خاصی داری و باید مدام زیر ...

عزیزی😇😇😘😘😘

وای چقد سختی کشیدین. الهی که نی نی تون صحیح و سالم بیاد بغلتون. خیلی غصه خوردم برات😢😢😢

فداتم که. انشالله توراهیت رو بسلامت بدنیا بیاری

صبح بخیر به همه عزیزان

عزیزم تیتر تاپیک باعث رفتن آبروی پزشکی یه متخصص میشه و این در حالیه که نباید در مورد تخصص و قضاوتای یه پزشک نظر داد.بخصوص افراد غیر متخصص

ای کاش تو  تیتر تاپیک اسم ایشون رو نمیاوردی چون برای ایشون تبلیغ منفی و تخریب به حساب میاو و براحتی میتونه از شما شکایت بکنه(طبق آی پی که تو نینی سابت از شما موجوده)هم از شما و هم از نینی سایت میتونه شکایت بکنه

جدیدا پزشکا به هوای دیدن اسم خودشون تو سایتای  نینی سایت و نینیبان و نینی یار آخر شب اسمشون رو سرچ میکنن و اونوقت به تاپیکت میرسن.

البته اگه طرف این چیزا براش مهم باشه

موفق باشی

پروين،نشان دوست درستي و راستيست .....هرگز نيازموده، کسي را مدار  دوست
صبح بخیر به همه عزیزان عزیزم تیتر تاپیک باعث رفتن آبروی پزشکی یه متخصص میشه و این در حالیه که نباید ...

چنین اتفاقی هرگز نمیفته دوست عزیز. این سایت پر است از شکایت از پزشکانی که تشخیص اشتباه دادن. باید همه آگاه بشن چرا سانسور کنیم؟ 

درمورد این مرکز هم این اولین تاپیک نیست . اینجا شکایت از پزشکان دیگه هم فراوون هست پزشکانی که تشخیص اشتباهشون باعث مرگ هم شده. 

من براى غربالگرى ان تى پيش دكتر سولماز پيرى رفتم و خيلى راضى بودم با اينكه خيليا بهم نسل اميد رو پيشنهاد دادن ولى تاكيد دكترم روى ايشون بود.

خودش متخصص زنان و فوق تخصص اسيب هاى جنين شناسى از دانشگاه لندن هست من خيلى تو همين نى نى سايت در موردش تحقيق كردم ولى از مهمتر اينكه تمام سونو رو به شخصه خودش انجام ميده و كل معطلى من هم با اينكه شلوغ بود ١ ساعت شد.

در مورد جنسيتم كاملا بهم توضيح داد كه چون تمام سيستم تناسلى جنين تو هفته ١٣ بيرون مياد از بدن و كاملا بهم شبيه هستن از داخل هيچ قطعيتى نداره و فقط ٧٠٪‏ ميتونم رو حرفش (كه بنا به بافت بدن جنين تشخيص ميدن ) حساب كنم كه اكثرا درسته.

اين تجربه شخصيه من بوده و اميدوارم كه همگى باردارى خوب و پر از ارامشى رو پشت سر بزاريد.

چنین اتفاقی هرگز نمیفته دوست عزیز. این سایت پر است از شکایت از پزشکانی که تشخیص اشتباه دادن. باید هم ...

شپا هم میتونستی اون نوقع ازش شکایت کنی حتی همین الان اما اگه این آقا این همه اشتباه داشته و داقعا 10 ثانیه معاینتون کرده شاید حق با شماست(اگه من نگرانی شما رو داشتم حق قضاوت دارم نه اینکه بشینم پشت سیستم و حرف الکی بزنم)پس حرفم رو می میگیرم و قبول دارم

من به دلیل نگرانی بخاطر خودتون گفتم  که تو دردسر نیفتید وگرنه به هیچ عنوان دوست ندارم حرفم رو حمل بر بی ادبی بدونید.

دوست عزیز روز خوبی داشته باشی

پروين،نشان دوست درستي و راستيست .....هرگز نيازموده، کسي را مدار  دوست
حتما بهت گفته پسره الان دختر شده اينقدر شاكي هستي ! خب خودش هم ميگه ٩٠ درصد بالاخره ١٠ درصد هم خطا د ...

نه عزیزم گفت دختر بهم من زیاد جنسیتش مهم نبود برام الان متوجه شدم پسر تو راه دارم 

2706