2737
2739
عنوان

موسسه نسل امید و خطای دکتر طهماسب پور

| مشاهده متن کامل بحث + 41402 بازدید | 66 پست
صبح بخیر به همه عزیزان عزیزم تیتر تاپیک باعث رفتن آبروی پزشکی یه متخصص میشه و این در حالیه که نباید ...

كاملا با شما مخالفم. به نظر ميرسه شما بيشتر قصد تبليغ مثبت براى اين دكتر رو داريد. نه تنها پزشك نميتونه شكايت بكنه بلكه به نظر من حق بيمار بوده كه شكايت كنه و اينكه شكايت نكرده به نظرم عجيبه. من هم تجربه خيلى بدى از اين دكتر دارم و حتى بعد از ٣-٤ ساعت انتظار در مطبش بدون اينكه خانم من رو ويزيت كنه مجبور شدم پولم رو پس بگيرم و دست خالى و با حال بدى كه خانمم داشت مطبش رو ترك كنم. وقتى هم كه اعتراض كردم كه اين چه سيستم نوبت دهى است كه براى راحتى خودتون و اينكه يه وقت خداى نكرده بين دو مراجع پنج دقيقه فاصله نيفته، خانمهاى باردار رو با شرايط سختى كه دارند همه رو از اول وقت ميگيد كه اونجا باشند، ايشون طلبكار هم بود كه اين موضوع در تخصص شما نيست!

به نظر من كه دكتر بسيار خودشيفته و بى نزاكتى بود.

صبح بخیر به همه عزیزان عزیزم تیتر تاپیک باعث رفتن آبروی پزشکی یه متخصص میشه و این در حالیه که نباید ...

ايشون كلاه بردار هستند و خيلي چرت و پرت به مريض ها ميگن واسترس به زن باردار ميدن من پيگير ايشون ميشم از مراجع قانوني

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نسل اميد كلا فاجعه ست، دكتراي داغون، كادر داغون تر. من NT اونجا رفتم ولي الان اينقدر ترسيدم كه نتيجشون اشتباه باشه كه مجددا مي خوام برم جاي ديگه. بعد هم همه جاي جاي دنيا شما اجازه داري رفتار و عملكرد درست و غلط رو در فضاي عمومي انتشار بدي. بهتره دكتراي بي ادب و گستاخ كه نقد بهشون هست خودشون رو اصلاح كنن ، ملت اعصاب و پول و روانشون رو از سر راه نياوردن كه قرار باشه هر رفتاري رو تحمل كنن

وای من گیج شدم هرکسی یه چیزی میگه. من باید برم سونوی nt دکترم گفته فقط رستاک ولی هم شنیدم خیلی شلوغه هم نظرات متفاوته. یکی از دوستان میگه من پارسال رفتم نسل امید خیلی خوب بود. واقعا نمیدونم کجا برم. مخصوصا این روزها به خاطر کرونا خیلی نگرانم. 

2728

اگر قرار به شکایت باشه منم کلی پرینت و سونو از این مرکز دستمه که میتونم ازش شکایت کنم دیگه زمونه قل قلی میرزا نیست که مردم حالیشون نباشه و گول شیادی رو بخورن