2733
2734
عنوان

موسسه نسل امید و خطای دکتر طهماسب پور

| مشاهده متن کامل بحث + 41505 بازدید | 66 پست

نه اصلا کارش خوب نیس. من بخاطر سنم و ازدواج فامیلی خیلی ترس داشتم دکترم اصرار کرد برم رستاک گفت عالیه رفتم اونجا اصلا هفته 12 بارداری رفتم اصلا طهماسب پور منو سونو نکرد یه مامای بی تجربه منو سونو کرد قبلشم از من کارت ملی خواستن و کل شجره خانوادگی و درآمد و همه رو پرسیدن. هیچی بلد نبود آخرشم گفت جنسیتش 40 درصد پسره 60 درصد دختر. بعدش دقیقا همون اطلاعاتی که توی پرسشنامه پر کرده بودم همونا رو تحویلم دادن و گفتن چون های ریسک هستی باید فقط بری نیلو آزمایش بدی. رفتم نیلو کلی پول اون شد 3 میلیون هزینه کردم آخرشم یه ماه استرس .واقعا پشیمونم دوستان گولشونو نخورین.
یه نامه عجیب غریب نوشت بردم برای پزشک زنانم نوشته بودن مشکوک به عدم تقارن چشم. مشکوک به رگ اضافی در گردن و کلی کلمه های عجیب غریب که فقط برا خر کردن دکترا و اینکه بگن مثلا چقد سواد دارن این حرفا رو میزنن. جالبه که جنسیت منو نمیتونن بگن ولی تقارن چشمو میبینن و میگن. مگه میشه ؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا خوب نیس. من یکی از مریضام از طریق سایت نوبت دات آی آر با دکتر طهماسب پور آشنا شد. اونجا نوشته بود که فوق تخصص و ایناس در صورتی که نیس. و یه سری دروغ فقط نوشتن. ایشون اصلا مدرک فوق تخصص ندارن. مریضم رفت نسل امید بهش گفتن ما دکتر طهماسب پور رو اخراج کردیم چون فهمیدیم اصلا اون مدرکی که به ما گفتن ندارن. مدرک فوق تخصص هم ندارن . فلوشبپ هم ندارن و فقط متخصص یا پره بورد هستن. پیش دکتر طهماسب پور هم رفت اصلا خودشون نبودن و چندتا ماما فقط بود که مریض منو سونو کرد. پشیمونم اصلا اونجا خوب نیس.کلی هم پول میگیرن . گول تبلیغات و ظاهرشونو نخورین.

مشگل اصلي در پزشك قانوني ايران عدم توجه به مشگل Overdignosis هستش كه در امريكا واروپا دقيقا مثل

underdignosis

با ان برخورد ميكنن ولي در ايران فقط ب عدم تشخيص درست برخورد ميكنند

مثلا اگه كسي انگشتان را دقيقا نبيند در پزشك قانوني پرونده واسه ان ايجاد وجلسات مكرر برگزار ميشه

ولي واسه تشخيص اضافي يا

خاليبندي وافاضات الكي اصلا برخورد نميشه

مثلا در موارد زيادي مواردي ::

١- مشكوك به دو جنسي

٢- عدم تقارن عدسي چشم ها

٣- مشكوك به توده شبكيه چشم

٤- رويت موارد بسيار نادر مثل شريان

aberrant subclavein  artery

٥-  تفاوت سايز كليه هاي جنين

٦- عدم چرخش روده

٧- مشكوك به اكنرو پلاژي

٨- مشكوك به منگوليسم جنين به دليل رويت كانون مشكوك اكوژنيك بطني

٨- كيست كوروييد پلكسوس مشكوك در مغز

جالبه ٩٩/٩ اين موارد بعد از تولد ، وجود خارجي نداره !!

ولي جالبه هم خانواده  خانم حامله پيگيري نميكنند تازه خدا را شمر ميكنند !!!

نه متخصص زنان ان بيمار قضيه را پيگيري نميكننند !!!

2731

دکتر طهماسب پور اصلا اونی نیس که خودش میگه. بابا اصلا فوق تخصص نداره منم رفتم هرچی گفتم مدرک دکترو ببینم بهم نشون ندادن. خودشون هم که هیچوقت نیستن چندتا دختر که معلوم نیس رشتشون چیه سونو میکنن. آخرشم به همه میگن های ریسک میفزرستنشون نیلو. خوب بله دیگه وقتی سن ازدواج برسه به 30 به بالا همین میشه دیگه 90 درصد افراد به نظر اینا های ریسک هستن ولی اینجوری نیس همه که مشکل ندارن چرا پیش داوری میکنین و آزمایشای گرون الکی تجویز میکنین ؟؟؟؟؟؟ من جای دیگه رفتم بمن گفتن بچه ات سالمه اصلا نیاز به تستای دیگه نداری. نمیدونم دکتر طهماسب پور چه ربقطی به نیلو داره که همه رو میفرسته نیلو. مگه قبلا نسل امید نبود؟؟ دعواشون شده حتما الان با نیلو توافق کرده

آقربون دهنت عزیزم.  قبلا هم خطاهای دیگشون اینجا گزارش خورده بود.  ریسک های بالای الکی غر ...

کجا خوبه؟ کدگم مرکز؟ به جای نسل امید و 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 

این پکیج کاملترین و بهترین پکیج موجود در اینترنت در زمینه تشخیص جنسیت جنین در هفته های اول بارداری می باشد با کمک مطالب موجود در این پکیج شما میتوانید به راحتی و با احتمال بالای 98 درصدجنسیت جنین خود را در هفته های اول بارداری بدون نیاز به سونوگرافی تشخیص بدهید. اگر هفته دوم را پشت سر گذاشته اید این پکیج به راحتی به شما کمک می کند .شایان به ذکر می باشد که جنسیت جنین از همان هفته اول بارداری مشخص می شود .این پکیج بعد از هفته دوم باداری قابل استفاده می باشد. مطالب آن تکراری نمی باشد. برای اولین بار در فضای اینترنت به فروش گذاشته شده است. این روش بهترین و درست ترین روش می باشد و با روش هایی مثل تشخیص جنسیت جنین با گل کلم -جوش شیرین -نمک-جدول چینی-روش بوعلی سینا- چشم -ویار و موارد مشابه فرق دارد. روش مورد استفاده در تاریخ باستان بوده است زمانی که علم پزشکی و وسایل آن به مشابه امروز وجود نداشته است  واحتمال درست بودن آن بالای 98 درصد بوده است.چنانچه هفته دوم بارداری را تمام کرده اید ومشتاق به فهمیدن جنسیت فرزند خود به هر علتی می باشید می توانید از این روش استفاده کنید 

http://www.poropozal.ir/دسته‌بندی-نشده/پکیج-کامل-تعیین-جنسیت-جنین-در-هفته-های-ا/

من هم نسل امید برای غربالگری انتخاب کردم هفته ۱۴ پیش اقای دکتر طهماسب رفتم گفت پسر هفته ۱۷ پیش خانم سلیمانی گفت دختر حالا نمیدونم باید دوباره سونو بدم چون گیج شدم کمی هم سیسمونی خریدم

من هم نسل امید برای غربالگری انتخاب کردم هفته ۱۴ پیش اقای دکتر طهماسب رفتم گفت پسر هفته ۱۷ پیش خانم ...

بالاخره جنسیت به شما چی شد؟

و اینکه تابستان ۹۸ آیا دکتر طماسب پور با نسل امید کار می کردند؟ دکتر شما دکتر طماسب بود یا دکتر خاکزار (اسمشون رو مطمئن نیستم)؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
من هم نسل امید برای غربالگری انتخاب کردم هفته ۱۴ پیش اقای دکتر طهماسب رفتم گفت پسر هفته ۱۷ پیش خانم ...

بالاخره جنسیت بچه شما چی شد؟

و اینکه تابستان ۹۸ آیا دکتر طماسب پور با نسل امید کار می کردند؟ دکتر شما دکتر طماسب بود یا دکتر خاکزار (اسمشون رو مطمئن نیستم)؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن