2737
2734
عنوان

قد كوتاهي 😔🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 16223 بازدید | 78 پست

تاثیر داره صفحات زانو تا ۲۳سالگی امکان افزتیش قد با تغذیه و حجامت و ورزش های کششی بصورا تروزانه داره

سه حجامت توی ۱ ماه میکنن اول از پشت پا یا زانو بعد از قوس کمر بعد هم از کناره های گردن زیر لاله گوش

ورزش های کششی را باید تو چند سال اینده روزانه انجام بدن و دویدن وطناب

تغذیه ام که کلسیم و اب نخود

شاید در مرحله اول نشدمی به چشم بیاد ولی با پشتکار میشه داداشم با همین راهکارا از ۲۰سالگی تا ۲۵ از ۱۸۱رسید به ۱۸۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره تازه ده سالم بزرگتره واسشون مهم نیست باهم خوشن کیم کارداشیانم 159 هست

کارداشیان 159😲😲😲😲

فکر میکردم قد بلند با اون هیکلی ک داره

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
قدش ١٥٧ ولي چون خيلي لاغره هر كي ميبينش مسخره ميكنه اونم سر مامانم خالي ميكنه كه تو چرا از بچگي منو ...

157 که خوبه ،..ما زن یکی از اقوام مون هست قد ش 153 سانته ،..البته ،به گفته ی خودش شاید کوتاه ترم باشه .

بعد چاق هم هس خییلی ،و خپل ،

باز خواهر شما خوبه لاغره ،قدشم که ب نسبت عادیه ،..

بعد این خانوم ه همیشه مو هاش رنگ کرده ،.و آرایش ،

وااای با یه ناز ی جلو ی مردها حرف می زنه ،..و یک اعتماد به نفسی داره ،

که انگار اون هایی که قد بلند ترن زشت ترن ،..و عیب و ایراد ی دارن . 

ازن قد این دختر ناز می کنه ،..که انگار ملکه ی زیبا ی از آسمون افتاده ،..

خواهر تون قد ش نرماله ،..بیشتر ،باید رو ی اعتماد ب نفس شون کار کنید،.. 

2731
خواهرت حق داره از دست مامانت شاکی باشه من فکر کردم دهه شصتیه دیگه تو ده سال اخیر این قضیه خیلی راحت ...

اره منم خودم بهش حق ميدم ولي مامانم چون بقيه بچه هاش قداشون به نسبت بلنده فكر نميكرده خواهرم قدش كوتاه بمونه

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱

لیلا فروهر 152

گوگوش 155

هیتلر چارلی چاپلین و انیشتن زیر 160

مسی زیر 170

بگو گوگل سرچ کنه سلبریتی های قد کوتاه تا ببینه چه قدر قد کوتاه معروف تو دنیا با اعتماد به نفس بالا داریم

موفقیت و خوشبختی و زیبایی ربطی به قد نداره

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

حتما دكتر فوق تخصص غدد بره ايشاا...بهتر ميشه ورزش هاي واليبال وبسكتبال خوبه تجربه اي توي زمينه طب سوزني و...ندارم دكتر الهي قمشه اي را واقعا دوست دارم نكاه به ظاهر وقدشم نميكنم 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

ههههی من که ازخواهرت کوتاه ترم...اصلا مهم نیست....اونیکه مسخره میکنه خیلی بی فرهنگه وخواهرت بلیدبلدباشه جوابشوبده

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
2740
کجا زندگی میکنید ک به قد 157 اینطور میگن .من ک دور و برم تقریبا تو همین حدود هستن و بالاتر کسی حرفی ...

اره ولي بعضي ادما دوست دارن با زشت جلوه دادن كسي خودشونو خوب تر نشون بدن 

تاثیر داره صفحات زانو تا ۲۳سالگی امکان افزتیش قد با تغذیه و حجامت و ورزش های کششی بصورا تروزانه داره ...

ممنون از راهنماييت

لیلا فروهر 152 گوگوش 155 هیتلر چارلی چاپلین و انیشتن زیر 160 مسی زیر 170 بگو گوگل سرچ کنه سلبریت ...

مرسي عزيزم بهش ميگم حتما👌👌👌👌

متخصص غدد منظورته عزيزم؟

اول پیش متخصص تغذیه برین . اون آزمایش های لازم رو مینویسه و اگر نیاز باشه شما رو به متخصص غدد ارجاع میده

بکوشیم پیش از آنکه کسی را داوری کنیم،اورا درک کنیم...

به نظرم همه بایدبه بچه هاشون یادبدن که هیچ فردی روبه خاطرقدش و...مسخره نکنن...واقعا یادبدین

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
2706