2752
2734
عنوان

قد كوتاهي 😔🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 16229 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوستم پیش دانشگاهی که تموم کرد ۱۶۰بود وای چندروز پیش دیدمش۱۷۵,گفتم مگه میشه گفت یدفعه قدم بلند شد ...

آره منم خوندم ک بعضیا تا 22 رشد قدی دارن .

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

حالا الان که یه مدی شده میگن دختر باید جاسوییچی باشه و بغلی باشه و این بحثا😐 تو هم همینا رو بهش بگو اعتماد به نفسش بره بالا

ای کاش نازایی یکی از عوارضِ بی منطق بودن بود که نسل این جور آدما منقرض میشد.
2731
١٥٧ و ١٨ سالشه 

خواهرت حق داره از دست مامانت شاکی باشه من فکر کردم دهه شصتیه دیگه تو ده سال اخیر این قضیه خیلی راحت تحت نظر پزشک حل میشه دختر خالم از اول مشخص بود قدش کوتاهه خالم بردش پیش متخصص غدد سالها تحت نظر پزشک بود با دارو بلوغش رو تا 16 سالگی عقب انداختن الان 165 قدشه 21 سالشم هست

بگو شکیرام قدش 157 هست پیکه 193 اعتماد ب نفس داشته باشه و بره ی هنری یاد بگیره همه چیز ظاهر نیست

چقدر هم بهم میان😂😂😂😂

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
چقدر هم بهم میان😂😂😂😂

اره تازه ده سالم بزرگتره واسشون مهم نیست باهم خوشن کیم کارداشیانم 159 هست

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ایشون اعتماد به نفسش پایینه وگرنه157 تو ایران قد خیلی کوتاهی نیست بلکم نرماله

به خاطر رفتار اطرافيان اينطوري شده هر كي ميبنش به خصوص فاميل ميگن اخي چرا فقط تو كوتاه موندي يا امسال كه كنكور داشت همه ميگفتن ما فكر ميكرديم تازه اول دبيرستاني خب حقم داره 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
دخترخانم ها تا سن بیست سالگی افزایش قد دارن ... من خودم از هجده تا بیست سالگی سه سانت زیاد شدم . به ...

متخصص غدد منظورته عزيزم؟

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
به خاطر رفتار اطرافيان اينطوري شده هر كي ميبنش به خصوص فاميل ميگن اخي چرا فقط تو كوتاه موندي يا امسا ...

کجا زندگی میکنید ک به قد 157 اینطور میگن .من ک دور و برم تقریبا تو همین حدود هستن و بالاتر کسی حرفی نزده ...

تو مترو و اتوبوس هم تقریبا اینطوره

2706