2733
2734
عنوان

قد كوتاهي 😔🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 16211 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدش ١٥٧ ولي چون خيلي لاغره هر كي ميبينش مسخره ميكنه اونم سر مامانم خالي ميكنه كه تو چرا از بچگي منو ...

157 تو ایران خیلی کوتاه نیست .

همین سایت خانومایی هستن تو همین رنج  ولی همسرشون قد بلللنننننددددددد .....

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
بنظرم توخانوماقدخیلی مهم نیس هیکل مهمه😍البته بشرطی ک خیلی خیلی کوتاه نباشن

اره ولي هيكلشم زياد خوب نيست 

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
2728

از طرف من بهش بگو من دخترم رو از ۸سالگی بردم و از همون روز رشد نهاییش رو بهم گفت الان ۱۵ سالشه وقدش همون شد که دکتر گفته بود بااینکه تمام روشهای تغذیه و دارو و ورزش رو به کار بردم ولی فقط امپول هورمونی رو نزدم چون گفت عوارض داره شوهرم هم نذاشت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

من تو سن بلوغ رفتم پیش دکتر تغذیه اون نامه داد واسه دکتر فوق تخصص غدد گفت دیگه راهی نداره

باید قبل از پریود اقدام میکردی

زیر 145 میشه کوتاهی

دکتر میگفت

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
١٥٧ و ١٨ سالشه 

سنش خوبه .بره پیش متخصص احتمال بلند شدن هست

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2738

قدش خوبه که بین خانم ها. اکثر خانم ها الان بیشتر از 165 نیستن. شاید چون لاغر زیاد خوب به نظر نمیاد. بهش بگو خدا رو شاکر باش. اصلا اصلا چیز مهمی نیست که براش غصه می خوره.

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
١٥٧ و ١٨ سالشه 

وااااا من قدم۱۶۰خودم رعنا فرض میکنم دیگه۲-۳سانت که چیزی نیست که😅

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ایشون اعتماد به نفسش پایینه وگرنه157 تو ایران قد خیلی کوتاهی نیست بلکم نرماله

وصل تو کجا و منه مهجور کجا/دردانه کجا حوصله مور کجا/هرچند ز سوختن ندارم باکی/پروانه کجا و آتش طور کجا.................سعید ابوالخیر

بگو شکیرام قدش 157 هست پیکه 193 اعتماد ب نفس داشته باشه و بره ی هنری یاد بگیره همه چیز ظاهر نیست

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

دخترخانم ها تا سن بیست سالگی افزایش قد دارن ... من خودم از هجده تا بیست سالگی سه سانت زیاد شدم . به نظرم پیش متخصص برین . قطعا بی تاثیر نیست .ورزش کنه والیبال و بسکتبال. شیر و سبزی زیاد مصرف کنه. در ضمن 157خیلی هم کوتاه نیست 

بکوشیم پیش از آنکه کسی را داوری کنیم،اورا درک کنیم...