2733
2739
عنوان

خاطرات دوران بیکاری شوهر

9183 بازدید | 75 پست

تا حالا شده شوهرتون بیکار بشه ؟ چند بار؟ طولانی ترینش چند وقت بوده ؟

آیا دلیل اینکه همه دنبال شغل دولیند این نیست ؟

چطور بعضیا به راحتی با این قضیه کنار میاند.نه استرسی نه چیزی.یعنی عادت کردند.

کی این جدایی سر میاد . . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر هم عاشقونه با هم میرفتند مسافرت.تازه بعد یه مدت کار پیدا کرد ولی بعد سه چهار ماه بعد دوباره بیک ...

چطور وقتی پول ندارن میرن مسافرت؟ 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

والا روزای بیکاری همسرم از روزای سرکار بودنش بيشتره من باید خاطرات سرکار تعریف کنم 😕😕😕

مردم تو کشورهای ديگه وکیل خانوادگی پزشک خانوادگی مغازه خانوادگی دارن ما اینجا....... بی نهایت فضول خانوادگی داریم 
2740

شوهرمن الان بیکارشده... یه مدت حرص خوردم،یک ماهی هست زدم ب بیهیالی، یه حا قراره تو چندروزه اینده بره واسه کار،دعاکنید جور شه، خودشم یه مدت خیلی عصبی بود من اروم شدم اونم ارومتر شد،الان بیهیال شده... 

New life is beginning

من با اینکه عاشق شوهرمم و هرروز دوست دارم زودتر کارش تموم شه و بیاد خونه ولی جمعه ها عذاب میکشم...

چطوری میتونه تحمل کنه همش شوهرش خونه باشه  

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

منم از این خاطرات زیاد دارم.بلافاصله بعد عروسیمون بیکار شد تا۶ ماه.بعدش ۳ماه کار داشت دوباره بیکار شد.کلا متوسط سالی ۲ماه بیکار میشه😆

دوره ی جهنم زندگیمونه که دائم دعوا داریم.البته الان بعد۴سال دیگه کنار اومدم.

آزاد باش دخترم .بلند بلند بخند .بلند بلند شادي كن.بلند بلند آواز بخون .زندگي كن تاهميشه👼🏻❤️
2706