2733
2739
عنوان

خاطرات دوران بیکاری شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 9205 بازدید | 75 پست

من سه ماهی هس الان بیکارع رانندع شرکت بود 

الان ماهی ی تومن باباش میده +خرجیمون و پول قبضا 

همون ی تومن میده برا خرج منو دخترم😶  تو ماه 

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه ماهی هس الان بیکارع رانندع شرکت بود  الان ماهی ی تومن باباش میده +خرجیمون و پول قبضا&nbs ...

بازم دمش گرم👍

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2731

اصلا دوس ندارم مرد بيكار باشه حتى اگه نياز مالى هم اصلا نداشته باشه بايد با يه كارى مشغول باشه كار زينت مرده به نظرم

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .
برنامه کودک عشقه😆😆😆

اون طنز قضیه ست.واقعا بهمون فشار میومد پارسال...گه گاهی امسال.

خوبیش اینه کرایه نمیدیم

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

بعضی جاهای کشور بیکاری فراوونه خیلی بده خیلی باید سرمایه گذاری تو تمام کشور انجام بشه مثلا اینجا علاوه بر دولت خود مردم سرمایه دار کارخونه زیاد احداث کردن بیکاری خیلی کم شده 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
اگه جیب پاپاست که من از خدامه شوهرم بشینه پیشم نره سر کار  پس در نتیجه آنهایی که بیخیالن پشتشو ...

شوهره من پشتش گرمه

ولی واقعنم خو 24ساعت تو خونس 

شبا میریم بیرون 

اوایل خوب بود الان خسته شدم دلم میخاد بره سرکار 

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  

همسر منم موقع درس خوندن خیلی بیکار بود. دوران سختی بود. خدا رو شکر الان کارش درست شد. ولی دوران بیکاری خیلی بد بود. همش نگران بودیم خرجامون چطوری دربیاریم.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
همسرم چون راه اهنه زودتر خبردار شده.گفتم بگم ک از الان بخونن اقایون

چه فايده

تو مرحله مصاحبه فقط اونايي ك مد نظرشون باشه رو قبول ميكنن

بنظرم نفرات از قبل تعيين شده ست